Cagiva Canyon 600 (1995)

Vlastník Mson1
Vloženo 27.10.2013
Aktualizováno 27.10.2013

Pěkná motorka za pár penez s dobrým podvozkem a dostatečně silným motorem

První dojmy - Maximální spokojenost.Super podvozek trochu tvrdý ale krásně odpruží každou nerovnost.možná dost ostrý záběr spojky ale stáří lamely nevím takže možná i proto.Překvapila mě celkem spotřeba 5 litrů při agresivnější jízdě.

Tato motorka se mi líbíla jak vzhkledově tak cenově.Prostě pěkná motorka za pár penez.bolst téhle motorky je volnoběžka starteru,ale našel jsem spoustu návodů jak se vyhnout problémům a případně jak vyměnit samotnou volnoběžku.Vzhledem k mé profesi automechanika tohle nebude žádný problém si na motorce něco sám opravit.Motorka je stará a všelijaké drnčení plastů mě nijak nepřekvapuje ale zima je dlouhá takže doladění všelijakých nedostatků se určitě plánuje.pro mě výkon dostačující.nepotebuju nikde létat 200km/h al radej se proijedu někde po polních cestách kde s cestovní motorkou člověk nemůže.výhodou je i kufr kde dám helmu a cokoliv jiného.pořizovací cena 25000kč což není moc.nové pneu a baterie.brzdy jsou jako nové takže akorát vyměnit olej v motoru.motorka má najetio 28000km.jde to na ní znát ale videl jsem i horší.když vezmu stáří a najeté kilometry tak je to stále pěkná motorka

Milan1963
Milan1963 napsal 28.10.13 v 13:58 10b.

Pěkná motorka, přeju příjemné kilometry.