Honda CBX 750 (1986)

Vlastník aronek
Vloženo 19.12.2013
Aktualizováno 19.12.2013

Pěkná zachovalá hondice,dala dost práce,ale už jezdí a dělá radost, dostali mě ty světla a zamračený výraz s kapotáží a technické parádičky co je originál od hondy,hydroštely,palubovka jak z letadla s palivoměrem a dobíjením (voltmetr) otáčkoměr.

První dojmy - První dojmy dobrý, líbí se mě a to už je základ, má hlavní stojan i policajta a to se při mém ježdění a parkování dost hodí. Co se týče posezení trošku jsem si zvykal a vyhovuje,jsem rád nakloněn dopředu a nebolí mě záda,motor je to co jsem čekal,zátah v otáčkách až do červeného jede dobře. Pěkně tlumí a supr seřízování tlumení jak na předních vydlicích tak zadní cetrál, co mě dostalo je že při prudkém zabrždění přední brzdou jsou třmeny přední brzdy pohyblivé a uzavrou ventilek na vidlici a ta přestane pružit,tudiš nepřeletíte přez řidítkan a brzdný účinek na tak starou motorku je fascinujicí.

Motorku bych doporučil pro - jen zručným

Doplňky na motorce - držák kufru s kufrem

Motorku jsem si vybral protože se mě libí a chytla mě za srdce a také jak už jsem se zminil technickými zařízením což na tu dobu je asi to nejlepší, už jsem pár motorek měl, ale tohle jsem na nich neměl. Co se týče jízdy, motor je slušný a nechá si dost libit, rád jezdím v otáčkách. Spojka hydraulická no paráda i při podřazení nedojde k zablokování zadního kola, to je supr. Taky už mám kam dát nějaké drobnosti podsedadlem je uložný prostor a též pod kapotáží přihrádka na nářadí. Co mě vadí a dost je,že při udržbě se musí vše sundávat, nádrž,kapoty,sedlo, ucpávají se trysky karburátotu volnoběhu když jezdím na naturál 95 a sundat a vyčistit karburátory je na celý víkend. Tak jezdím na 98 nebo 100, jede lepši,menší spotřeba a karbce jsou ok.

MimoCZ
MimoCZ napsal 01.11.14 v 20:01

Je nádherná a ten kukuč je fakt fascinující

Lubos92
Lubos92 napsal 13.04.14 v 23:49

Pěkná .

p.epanica
p.epanica napsal 19.03.14 v 21:16 10b.

Ať pěkně šlape ...

Zundapp
Zundapp napsal 21.12.13 v 21:41

Pěkná, ale škoda že není origo...

Zundapp
Zundapp napsal 21.12.13 v 21:41 8b.

Pěkná, ale škoda že není origo...