ČZ 180/487 (1996)

Vlastník kuchta50
Vloženo 4.1.2014
Aktualizováno 23.2.2015

Protože mi bude za dva roky 60 a nemoci se nevyhýbají,musel jsem prodat dosavadní motorky.Ale bez nich to prostě nejde.

ČZ 175/477: Tu,co jsem koupil,je modernější

První dojmy - Asi před 42 lety jsem si po pionýru pořídil ČZ 175 DeLux.No dojmy to byly fantastické,motorka lítala jak čert,po ní jsem si hned sehnal ČZ Sportku na 19 kolech,to bylo ještě lepší.Ty ČíZy byly na naučení nejlepší.Venku jsem ji držel pod krkem na plný a žádné zadírání,prostě spokojenost-tedy než jsem okusil silnější.

Motorku bych doporučil pro - Milovníkům všech starších motorek a hlavně patriotům ČZ a jawa

Doplňky na motorce - Co šlo jsem předělal k obrazu svému

Rozhodoval jsem se,co teď,jezdit už skoro nemůžu,motorku chci,ale aby mi v ní ležely prachy,to se mi taky nechtělo.Nakonec jsem si vybral ČZ.Je relativně lehká,hlavně jednoduchá,dá se na ní udělat skoro všechno na koleně.Akorát ten vzhled.Tak jsem projel inzeráty,našel několik mašin,oťuknul jsem majitele a protože tahle motorka měla vpředu kotouč,Vape 12V zapalování 14V/200W ,UNI spínací skříňku,Cagiva spínače na řídítkách,tak bylo rozhodnuto.Hendikep je obsah,jo a v papírech má objem 125,ale ve skutečnosti 176.2,asi papínek policajt upravil moto pro svého 16 letého synka,tak ji snad časem nechám převrtat na maximum a upravit převod do síly.Moje vize je z ní postavit takové retro enduro,objednal jsem z internetu nějaký matroš,zatím jsem ve fázi obrázků,jak na to a hlavně co z toho.Takže pokračování za pár měsíců,až se to začne rýsovat

Střelec_Max
Střelec_Max napsal 21.02.15 v 22:52 10b.

Super motorka.Snad poslouží novému majiteli také dobře.A tobě Hodně štěstí a hlavně zdravíčko.

p.epanica
p.epanica napsal 19.01.15 v 19:20 10b.

Jedna velká nádhera kus od kusu, ale jak píšeš zbyla Ti tato ČíZa, takže za deset. Fajn novou sezónu ...

PajkaLS
PajkaLS napsal 06.08.14 v 13:12 10b.

Pěkná přestavba. Nějak jsi s tím už pokročil? Chtělo by to nahodit víc fotek.

Taky jdu cestou retro endura na stejném podvozku (ale trochu jinak).

mauser98
mauser98 napsal 13.06.14 v 21:31