KTM EXC 300 (2007)

Vlastník DeeboRSV
Vloženo 24.1.2014
Aktualizováno 17.10.2014

Super moto do lesa i na závody, ohromný spodek a průběh výkonu. Naprostá spokojenost.

Gas Gas EC 300 R: exc mi sedlo líp,a žádný gas v té době nebyl tak pěkný stavem a mth jako tato kačena.

První dojmy - Velmi mile mě překvapil průběh výkonu novodobého dvoutaktu (oproti starým huskám a crků roku 1985-1998 co jsem vlastnil nebo měl možnost sedlat) dále taky mě velmi vyhovující podvozek s pds centrálem který je spíše do lesa než na trať. Celkově jsem spokojen.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě:)

Doplňky na motorce - koleno FMF gold gnarly,koncovka BUD, chránič spojky, kryt motoru, kryt kotouče zeta a ventilky zeta,vyztuhy chladičů,renytal fat bar,mnoho dlašího

Velké spokojenost, obratnost a nízká váha. Motor má výkonu na rozdávání ale oproti 250 má veliké spodní pásmo a táhne prakticky od volnoběhu což je super hlavně v táhlých lesních výjezdech a nebo na tech. náročných usekách. Ovšem trpí nemocí všech ostrých endur tj. opotřebením spojkových lamel a nasekání koše, servisní intervaly olejů a výměn spotřebních dílů - pístů,ojnic a dalších které nejsou moc levnou záležitostí. Ale zato nabízí nekompromisně sportovní svezení.

justyn
justyn napsal 25.01.14 v 14:32 10b.

Parádní sportovní nářadí Za 10b