Honda CBF 125 (2010)

Vlastník gondos
Vloženo 25.1.2014
Aktualizováno 25.1.2014

Super motorka do začátků, kterou jsem osedlal v 16...

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

Honda CBR 125R: CBF vybrána hlavně kvůli nižší ceny, a protože do začátku bohatě stačí, je větší a má lepší posez

První dojmy - Naprosto super stroj, bez předchozích zkušeností s motorkou jsem byl naprosto nadšený, motorka odpustila spoustu začátečnických chyb a vždycky přežila naprosto vše bez úhony, plusem budiž nízká spotřeba a oproti např. CBR nabídne lepší posez..

Motorka si na nic nehraje, je to 125 a svým vzhledem si nehraje na cokoliv silnějšího, dovezla vždycky podle potřeby kamkoliv, záporem budiž absence otáčkoměru, ale v nových modelech je to napraveno...najel jsem na ní okolo 9 tisíc kilometrů (dojíždění do školy, jízda mezi nejbližšími městy), ve městě naprosto bezkonkurenční, mimo město to leckdy vytáhla až na 130 km s větrem v zádech Vzhledem k tomu, že jsem neměl s čím porovnávat, tak mi připadaly brzdy v pohodě a člověk si zvykl i na zadní buben, úložný prostor má motorka v podstatě nulový, sotva se tam pod zadní sedátko vlezla vesta s lékarničkou a nářadím. Za celou dobu provozu (2 roky) se na ní nic nepokazilo, pokaždé dovezla kam bylo třeba, spolujezdcovo sedátko je vyvýšené, u některých lidí, kteří neumí pořádně sedět je to nepohodlné, protože potom při brzdění pořád sjíždí dolů.

Jako moji první motorku jsem ji dával pryč hodně nerad, protože sloužila dobře a určitě ji do začátků můžu doporučit každému.