Kawasaki Z 1000 SX (2011)

Vlastník Šoty.
Vloženo 11.2.2014
Aktualizováno 9.9.2014

No co napsat,proste kawasaki zelena memu srdci zalibena

První dojmy - První dojmy z kratke testovaci jizdy u prodejce.Jde krasne za plynem uz od nizkych otáček.Krasne se ovlada,no proste na me Zedik udelal skvelej dojem a hned sem se do nej zblazdnil:-) !!!JE TO proste kawasaki!!!

Doplňky na motorce -

Pro me to byla jasna volba i když proti fazeru nemuzu rict ani pul slova spatne,toto je pro me srdcova zalezitost uz od mala.Jeden sen sem si splnil když sem par super sezon jezdil na zx10-r-super masina na kterou se nezapomina.A když kawa stvořila Z1000SX tak sem vedel ze ji chci,strasne me uchvátila a po chvilkovem presedlani z kawasaki na yamahu sem se opet vratil k tomu co je pro me srcovou zalezitostia poridil si prave tohoto krasavce.Proste kdo ji miluje tak není co resit.
Zkusenosti tech teda moc není za tech asi 10km co jsem ji testl u prodejce,jen kratce-jede suprove od spodu,nadherne se ovlada,posed je taky super,ale hlavne je to KAWASAKI a ten motor to v sobe nezapreSamozrejme az se spolem trocha vice pozname urco pisnu nove poznatky z jizdy na tomto super Zedovi.Uz ted se tesim jak malej jarda az na ni budu moct vyrazit a užívat si pozitek z jizdy s rohlikem ve tvari

Ivia
Ivia napsal 28.04.18 v 13:47 10b.

Ostraikr
Ostraikr napsal 22.02.17 v 23:10 10b.

gut

elton
elton napsal 14.08.16 v 07:44 10b.

MobyDick
MobyDick napsal 24.05.16 v 19:06 10b.

Kawasaki je prostě nej už i u mně stojí konečně tenhle model

CuoreSportivo
CuoreSportivo napsal 16.05.16 v 07:32 9b.

Hezká mašina, jsem si říkal, že jste v Hranicích pořádná motobanda