Honda VTX 1300 (2007)

Vlastník Tom.Rossi
Vloženo 11.7.2014
Aktualizováno 19.8.2014

Pořádný cruiser s velkou dávkou chromu a oprotimým předchozím odstrkovadlům i pořádnými hrnci pod nádrží.

Motorka koupena od FIRMA:MTT - Brno (Brno-Židenice) - Velmi vstřícný personál.

Yamaha XVS 1100 DragStar: důvod neuveden
Suzuki C1500 Intruder: důvod neuveden

První dojmy - Motorka se velmi dobře řídí, uchvátilo mne přesné řazení a to, jak rychle jsem si zvykl na "kolébkovou" řadičku. Po cca 2 prvních křižovatkách jsem ztratil tendence cpát špičku boty pod šaltpáku a sázel jsem to tam patou jak kdybych s tím jezdil odjakživa :-) Škoda, že motorka má vepředu jen jeden kotouč, ale výměna hadice za pancéřovou snad lehce brzdu přiostří.

Doplňky na motorce - Odstranil jsem opěrku řidiče, nechal na ni ušít nový, kožený potah a dal ji dozadu, protože ta puvodní se mi moc nelíbila.

Průměrná spotřeba - 5.096 l/100km

Motorka se mi líbí vzhledově, snad jen s chladičem na cruiseru mělo mé konzevativní srdénko chvíli "problém", ale jen krátce no a taky už to chtělo koupit nějakého mastodonta ať se mi postpubescenti krotící "nadlittry" na benzinkách nesmějí Překvapila mne příjemně spotřeba (zatím 5.6l/100km). Motorka je opravdu velmi pohodlná a velmi dobře se ovládá. Fotky zatím nemám, ale než řeknete švec, tak nějaké nafotím a předhodím ke zhodnocení.

žižala.
žižala. napsal 11.07.14 v 15:35 10b.

Parádní strojovna.