Yamaha XTZ 660 Tenere (1991)

Vlastník cas25
Vloženo 7.9.2014
Aktualizováno 7.9.2014

Moto je nenáročná, dobře se na ni jezdí, dobře ovladatelná.

Yamaha XV 535 Virago: Nebyla zrovna k mání

První dojmy - Poprvé bylo moto moc vysoké, na první dojem se mi zdála měkká sedačka, ale po dlouhé jízdě mě začala trochu pobolívat zadnice. Chtělo by to větší plexi kvůli větru. Obsahově dobrá. V terénu se mi s ní dobře jezdí.

Motorku bych doporučil pro - Dobrá pro začátečníky k zvládnutí ovládání motorek

Doplňky na motorce - Zadní kufr,padací rám,držáky pro brašny,zásuvka na 12V.,2chromované klaksony

Dobrá cena, dobrá do terénu, ovladatelnost super.

Když jsem ji koupil za dobrou cenu, tak jsem si ji hned odvezl domů, jízda po dálnici byla super, zkoušel jsem co to dá, ale nedoporučuji na slinici drapáky, protože to se mnou třáslo, lepší jsou silniční gumy.
Brzdy jsou kotoučové, brzdy slušné. Zadní tlumič se dá seřizovat. Moto se ovládá dobře, akorát když fouká vítr z boku tak se to špatně ovládá-velký nápor vzduchu. Se spolujezdcem to není špatná jízda. Na moto se dá přidat zadní kufr a boční brašny.Spotřba je 4-5litrů na 100/Km. Do žádného servisu jsem nepotřeboval.

Citlivost motorky záleží podle toho, jestli máte drapáky (terén) silniční pneu (silnice).

Ano dá, ale musíte po cca 120 Km zastavit, protože vás z toho bolí zadek-dost tvrdé sedlo

owenovic
owenovic napsal 09.09.16 v 20:08 10b.

Pěkná barva, a ten hlavní stojan by se mi taky šikl . At stále sloužííí

blazovotenere
blazovotenere napsal 01.03.15 v 14:14

Zdravim, krasna masinka, jen jednu otázku mám, OCHRANÝ RÁM kdepa se dá sehnat?

stnd
stnd napsal 08.09.14 v 11:31 10b.

přeju hodně šťastných natřesených Km

Jardas444
Jardas444 napsal 07.09.14 v 20:59 10b.

Moc hezký kousek a ještě poctivý kus železa který si nezaslouží nic jiného než 10b.