Harley Davidson XL 1200N Nightster (2007)

Vlastník Praetor
Vloženo 15.9.2014
Aktualizováno 7.7.2019

Fabienne: Whose motorcycle is this?
Butch: It's a chopper, baby.
Fabienne: Whose chopper is this?
Butch: It's Zed's.
Fabienne: Who's Zed?
Butch: Zed's dead, baby. Zed's dead.

První dojmy - Moja prvá veľká moto. Dovtedy som jazdil len na skútroch - Scarabeo 125, Piaggio MP3, Vespe GTS 300. Takže prvá jazda bola riadna divočina. Každá daľšia jazda už bola lepšia a lepšia. Dnes sme už takmer pekne zohratí :) Ešte sa však mám čo učiť...

Motorku bych doporučil pro - Každý komu je blízke "Live to Ride, Ride to Live" :)

Doplňky na motorce - V&H, custom wheels, Le Pera Aviator, a pod.

Po naštartovaní ma dostal ten zvuk a samotné vibrácie celej motorky. Už som vedel, že je rozhodnuté :)

Čo sa týka jazdných vlastností a iných skúsenosti, nemám ich natoľko bohaté, aby som tu postol niečo relevantné. Mne osobne moto vyhovuje - dobre ovládateľná, ideálna veľkosť pre solo jazdy - super do mesta a na krátke výlety. Pri tom hluku čo vydáva, dlhšie výlety sú už náročnejšie na psychiku :) Kúpil som na ňu Le Pera Aviator, tak uvidím ako sa mi zmení celkový posed a komfort, ale zatiaľ ok.

Menil som (ako aj pôvodný majiteľ) rôzne viacmenej estetické doplnky (zrkadlá, sedlo, kolesá, výfuky, prepákovanie, a podobné záležitosti). Najväčšiu dilemu som mal so zadnými svetlami, teraz mám takú kreatívnu verziu - pracovný názov OSA :)

V tomto roku som upravil cely predok. Stale mi na nom nieco vadilo. Teraz je to uz absolutna pecka :)) Suhlasite? ;)

Praetor
Praetor napsal 07.07.19 v 18:40

Ahojte, dlho som bol nespokojny s prednou castou motorky. Kupoval som ju od kamosa a musel som si ju upravit na svoj styl :) Teraz som uz velmi spokojny ;) Co poviete?

Praetor
Praetor napsal 07.06.15 v 18:14

Ďakujem!

jikov
jikov napsal 26.01.15 v 18:19 10b.

Krásná mašina,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.

cortes
cortes napsal 10.10.14 v 22:01 10b.

10b

princmilan