Kawasaki VN 1500 (2003)

Vlastník elkapitano
Vloženo 4.10.2014
Aktualizováno 4.10.2014

Moto ktore sln moje pozadavky.

Honda GL1500 GoldWing: důvod neuveden

První dojmy - Prvni dojem velky stroj . Prve nasadnutie tazka. Prva jazda krasne sa ovlada.

Motorku bych doporučil pro - Vulcan je pre pohodakov ktori si uzivaju jazdu a nemusia valit 130 km/h.

Doplňky na motorce - Ma krasny zvuk vyfuky su original z USA.

Ako som uz napisal motorka sa krasne ovlada je trocha tazsia ale akonahle sa pohne je to uplna ponodicka .ako prvu som mal hondu schadow 750 Le toto je ina kava,je dlchsia tak aj radius zatacania sa pochopitelne zmenil.brzdne vlastnosti xu celkom v pohode "nez som zi ju kupil tak som si precital zopar postrehov od kolegov co ju maju a dost sa ich stazovalo na brzdy"je tazsia tak treba s tym ratat.Na caste krasne sedi je to pozitok sa na nej vozit zvladne krasne aj stupania a serpentiny.Spotreba primerana jazde a vahe. cca 6l.Moja "ladvinka" xi nevie vynachvalit pohodu na seddle spolujadca.Sedi jej jazda na okreskach "dialnice nemam v oblube".Je to motorka na uzivanie si pohody z jazdy a v pohode zvladne aj dlchsie vzdialenosti.

elkapitano
elkapitano napsal 02.02.15 v 20:54

vdaka je to parada perfektne mi sedla do ruk

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 20:19 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.

elkapitano
elkapitano napsal 10.11.14 v 20:07

dakujem

mazel1500
mazel1500 napsal 10.11.14 v 19:41 10b.

Moc pěkná mašina. Líbí se mi ty barvy. Jasná desítka

čert129
čert129 napsal 11.10.14 v 22:58

Nádherný stroj přeji Ti hodně šťastných km. a hlavně pohodu na cestách jasných 10 b.