Yamaha XV 1000 Virago (1985)

Vlastník KangooCZ
Vloženo 28.10.2014
Aktualizováno 2.4.2016

Koupená jako stodolovka v nálezovém stavu z Holandska.

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut - Super jednání , a tech. pomoc

První dojmy - Tak po týdeních opravách a ladění jsem vyjel na silnici a na to že má dlouhý vidlice mě překvapilo , že se docela dobře ovládá no tak jako rozdíl mezi XV 125, kterou jsem měl doposud nemusím snad popisovat :-) je potřeba ji trochu poladit a vytunit ale to až po sezóně.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodáře ale umí jezdit i svižně

Doplňky na motorce - Předkopnuté vidice firmy amme, předkopy , brašny, plexi štít,

Takže po cca 3000 mílích jsem motorku rozebral dne 26.10.2014 a pustil se do oprav a tuningu takže nádrž na pískování a airbrush, sedlo k čalouníkovi protože z ty stodoly bylo celkem potrhané , karbec ven kulí výměně přírub a údržbě no a jelikož virážky trpějí na volnoběžku tak mě nejspíš čeká i oprava dle návodu zde. Potom ještě dojde na výměnu výfuků za nějaké otevřené laďáky a doufám , že na jaře vyjede úplně jiný stroj
Na to jak mašinka vypadala při koupi (což bylo také poznat na skvělé ceně) si myslim že z ní bude ještě pěkný kousek .

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 19:44 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.

čert129
čert129 napsal 07.11.14 v 19:34

Moc pěkná přeji Ti hodně šťastných km. a pohodu na cestách jasných 1O b.

Boža
Boža napsal 07.11.14 v 09:06 10b.

Skvělý chopper tak vždy v pohodě 10 bodů

žižala.
žižala. napsal 30.10.14 v 17:53 10b.

Dobrá volba.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 29.10.14 v 21:37 10b.

Paráda