Yamaha YZF-R1 (1999)

Vlastník dosim
Vloženo 4.11.2014
Aktualizováno 6.5.2015

3. roky som čakal a šetril a nakoniec sa to podarilo. Zo dňa na deň som sa rozhodol, že nastal čas. Pozrel inzeráty v mojej cenovej relácií, obvolal ľudí a šiel.

Motorka koupena od jany z važca

Honda CBR 900RR Fireblade: yamaha padla hneď do oka a honda bola ešte riadny kus cesty ďaleko...

První dojmy - Nakoľko som mal predtým čínu o obsahu 250cm tak 1000-ka bola príjemná zmena. Skrátka 15 ročná puberťáčka ktorá je drzá, rýchla a skoro nič neodpúsťa. Veľa toho na nej odjazdené nemám asi nejakých 800km nakoľko som ju kúpil v 8.9.2014.

Motorku bych doporučil pro - Neviem niesom odborník ale každopádne pre niekoho skúseného kto ma odjazdené silné mašiny a kto sa vozí hlavne sám.

Doplňky na motorce - páčky nastaviteľné, led žiarovky, padacie rámy, predné smerovky

Predajca chalan, starší asi o dva roky do motoriek sa moc nevyznal taký sedláčik- ale skoro nič netajil.

11.9.2014- u mechanika: nepotešil ma ale ani moc nesklamal. Základný servis filtre olej... Motor popočúval pozrel na km len sa pousmial. Brzdy takmer žiadne, gumy na dojazd a mäkke= keď som nafúkal predná ako strecha zadna stred dezén jemný. Sedadlo z R6 takže krátke. Kapoty z medelu 02. Svieti kontrolka hladiny oleja predávajúci ma oboznámil len verím že neklamal a je to len to čidlo. Tak zatial tolko každopádne je to raketa!

Apríl 2015: Velký servis klasika oleje, filtre,nastaveie a prečistenie karburátorov, nové sviečky NGK, nové prezutie Pirelli Angel predok GT zadok ST, nové predné smerovky, nová baterka, brzdové doštičky