Honda XR 125 L (2004)

Vlastník PatriProkop
Vloženo 9.12.2014
Aktualizováno 9.12.2014

Bylo to velké rozhodování a nemohl jsem si vybrat mezi MZ 125 SM a touto krasavicí. A nakonec si myslím že to bylo dobré rozhodnutí.

MZ 125 SM: Dočetl jsem se že má časté poruchy.

První dojmy - Jelikož jsem začínal na Simsonu tak první dojmy byli takové že "VAU!" Zatáhl jsem za plyn a ono vážně jelo ! :D Připadal jsem si na tom jak pán jelikož je to dost vysoké což je samozřejmě dobře. Aspoň teda pro mě.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že moto je nejvhodnější pro začínající řidiče, kteří chtějí dobrou motorku za málo peněz.

Po dlouhém rozhodování jsem si tento stroj vybral hlavně kvůli jeho spolehlivosti. Což se mi zatím potvrzuje. A kvůli vzhledu.

Najeto zatím moc nemám protože jsem ji kupoval v půlce srpna 2014. Mylsím že mám najeto zhruba 1200 Km. S jízdou a s jízdními vlastnostmi motorky jsem naprosto nadšen. Ale musím říct že na to, jak se mi ze začátku zdála silná, tak po pár desítkách kilometrů moje nadšení z rychlosti ustupovalo. Ale pořád mi to na to moje začátečnické ježdění naprosto dostačuje. S čím jsem velmi spokojený, to je spotřeba. Já jezdím cca 2,5l/100Km - do 3l/100Km se vejdu určitě. Poruchy jsem žádné neměl. A v servise ještě nebyla tak nemůžu posoudit. Jediné co mě na moto zklamalo bylo 1) Málo úložného prostoru. Vyřešil jsem to kufrem. 2) Nemá podsvícený tachometr. Takže v noci nevím kolik jedu.

Rischwon
Rischwon napsal 16.12.14 v 10:25 10b.

Nejideálnější stroj pro začínající jezdce,...spolehlivá, jednoduchá na servis a dostaneš se s ní všude,... tak at jezdí a dá ti co nejvíc zkušeností

irin
irin napsal 14.12.14 v 10:16

Podsvicenej tachometr to ma,zkontroluj zarovku.

PatriProkop
PatriProkop napsal 10.12.14 v 17:22

Jo ja jsem spokojenej. Diky

Seznam
Seznam napsal 10.12.14 v 11:51 9b.

Na tehle jsem zacinal a byla super, at jezdi!