Yamaha XV 1900 Raider (2009)

Vlastník sabbath65
Vloženo 17.1.2015
Aktualizováno 9.8.2015

Před dvěmi lety jsem se do ní zamiloval a bylo jasno... krásná silná a elegantní krasavice, na kterou jsem se konečně dočkal a před vánoci si ji dovezl domů.

První dojmy - Vzhledem k obvyklému počasí v tomto ročním období jsem s ní zajel jen na evidenčku a přihlášení a první vyjížďka byla vánoční, přesněji na štědrý den, kdy se počasí fakt vyvedlo a tak jsme si to společně užili.

Motorku bych doporučil pro - Pro mne ideální

Do Raidera jsem se opravdu zamiloval již před více jak dvěmi lety a bylo rozhodnuto, že tento stroj bude můj následující, i když jsem pošilhával i po Hondě VTX 1800, ale Raider je, dle mého názoru, zatím nepřekonaný svým designem a mě se prostě líbí víc. Je to elegantí, mohutný stroj, který však i přes svoji váhu a rozměry vypadá pěkně štíhle a to se mi líbí. Taky jsem musel jít do větší mašiny již díky mým více jak 190 cm a 100 kg váhy, neboť předchozí stroj Kawasaki VN 800 mi byl malý. Ať se novému majiteli na ni dobře jezdí, byl to úžasný a spolehlivý stroj.
Doufám, že s novou kráskou budu nejméně stejně spokojen a utvrdim se v tom, že jsem si vybral dobře.
Zatím nemám najeto téměř nic, neboť proběhla jen jedna - štědrodenní vyjížďka, ale i ta mne utvrdila v tom, že si spolu budeme rozumět.
Až počasí dovolí, tak ve společném sžívání budeme pokračovat a po nasbíraných zkušonostech tyto rád doplním. Jinak jízda super, nízký posez vynikající, jede to jako tank a o zrychlení není co dodat.
Kdo zná, ten ví a není třeba zde sáhodlouze něco popisovat.
Přes zimu plánuji nějaké ty doplňky jako padák, opěrku spolujezdce, asi jiné kufry a něco málo chromované bižuterie, tak uvidím, jak pořídím.

utahs
utahs napsal 16.04.17 v 08:30 10b.

Nádherný lesk! 10

Johnny-five
Johnny-five napsal 04.05.16 v 18:03 10b.

Není co dodat. Nádhera. Jasných 10 bodů Ať Ti pěkně slouží a hodně km bez starostí z úsměvem na tváři

Woky
Woky napsal 19.01.16 v 16:35 10b.

bomba , aneb 1o bodů jasnejch

VstromTom
VstromTom napsal 28.12.15 v 10:47 10b.

Ahoj, také jsme na ní koukal,ale cenově je v kurzu :) Moc nádherná. Přeji spousty kilometru bez nehod a s pohodou .

R.kaštan
R.kaštan napsal 05.11.15 v 21:37 10b.

Nejlepší motka co sis mohl pořídit . Dnes už vím o čem mluvím. Nic lepšího v této kategorii není. Máš ji krásnou. Za mě jak jinak než 10