Honda XR 125 L (2004)

Vlastník kubahust
Vloženo 10.2.2015
Aktualizováno 11.3.2015

Motorka vypadá hned od pohledu skvěle. Vzhledově je moc pěkná, je to prostě Honda a to se cení.

Yamaha XT 125R: Yamaha mi přišla úplně stejná motorově jako Honda. Honda se mi líbila víc vzhledem, ale zase Yamaha měla zadní kotouč, display... Bylo to těžké rozhodování ve kterém nakonec zvítězila Honda.
Beta RE 125 4T: Tato motorka by se mi líbila nejvíc, jen zrovna v době kdy jsem sháněl nějaké endurko 125, jsem o ni zrovna moc nevěděl. Beta by se mi líbila spíš víc do terénu, ale jelikož nebudu s motorkou jezdit motokros, ale chci motorku která mě slušně odvozí jak na

První dojmy - Když jsem na ní poprvé sedl, tak s mojí výškou 180, mi přišla tak akorát. První projetí bylo v pohodě. Řadil jsem 1,2,3 a motorka měla krásný zátah. V garáži když jsem ji poprvé prohlédal, tak se mi zalíbila ještě víc! Horší je to když za váma sedí spolujezdec, to mi přijde že motorka klesne až moc. Jinak moc fajn a první dojmy jsou suprové.

Doplňky na motorce - Nové řitítka renthal, laděný výfuk Arrow, kufr...

Motorku jsem koupil 6. 2. 2015. Jeli jsme se první jenom na ni podívat,ale já už jsem věděl že si ji zrovna vezmem a proto jsem zařídil půjčení dodávky. První zkušební jízda se mi moc líbila, zátah byl suprový a zvuk s laděným výfukem arrow se mi také moc líbil. Motorka vypadala slušně a zachovale, až na nějaké oděrky z běžného používání, které má snad každá použitá motorka. Bylo vidět, že předchozí majitel se o ni staral. Motorku jsme dovezli domů a zaparkovali ji do garáže. Problém byl v tom, že předchozí majitel měl vyteplenou garáž a v naší garáži bylo tak jak je teplota venku. Takže když jsem ji chtěl po dvou dnech nastartovat a pokochat se krásným zvukem, nic se nestalo a motorka akorát zakašlala a vůbec se nechytla. Doufám že to je tím že je venku -3 až 0 stupňů takže proto to nestartuje. Nemůžu se dočkat až sleze sníh a půjdu se poprvé projet.