Suzuki GSF 400 Bandit (1993)

Vlastník Picasom
Vloženo 13.3.2015
Aktualizováno 13.3.2015

Malá Bandaska, pro začínající jezdce /druhá motorka ideální. Výkonem ale určitě neurazí.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Ulrich (Stará Boleslav)

První dojmy - Dobře ovladatelná, od 8k rpm jede jak ďábel, pohledná. I pro zelenáče jako jsem já přijemnej stroj. Dovezená z Kanady, v Česku jsem druhý majitel, po pani, která na ní nejspíš neměla moc času.

Sháněl jsem nějakou větší moto po přechodu ze 125. Původně sem uvažoval o klasice... GS500, ER5. nebo CB500. Prostě klasický mota na pokračování. Potom sem zahlíd tuhle krásku. Trochu mě znervóznilo, že jsem na ni četl různé recenze od "úuplně špatný", po "naprosto úžasný". Jel jsem se na ni podívat, na svůj věk ve velmi zachovalém stavu. Nejspíš někomu dlouho stála v garáži (krásnej vzorek, pneu starý 10 let), nejdřív nechtěla chytnout, ale když se po dlouhý době rozkoukala nádhera.

První dojmy: sednu na ní, s maximální opatrností odjíždím od bazaru (abych si jí vyzkoušel), vypadalo to spíš, že vůbec neumím jezdit. po tom, co sem najel na okresku s delší rovinkou, tak sem to vyzkoušel. Do 4k rpm nic, pak to začalo zrychlovat a já si řikal, "tak to je krása" a pak sem přešel 8k rpm a motorka teprv opravdu zabrala. S obrovskym úsměvem na tváři a s respektem na 10500 otáčkách radši řadím.

Budou na ní potřeba dodělat ještě nějaké věci, ale za mě super moto, na pokračování, dobře ovladatelná, malinká (pro lidi drobnějšího vzrůstu jako jsem já ideální), do určitejch otáček hodná.

jelimanek.cz
jelimanek.cz napsal 30.03.16 v 23:14 8b.

Co si ja pamatuju tak po prvni jizde co sem to koupil sem se pod helmou tlemil jako pako jeste dlouho po zatahu nad 8tis.a hle. Holka se u me uz zakotvila na dobro. Tak pokud ji jeste mas tak at slouzi ke spokojenosti. ps. Jinak těch 8b je kvuli tomu že tam hajdalaku maš jen jednu fotku.neni na co koukat

DavidTrebicky
DavidTrebicky napsal 22.09.15 v 23:48 10b.

krásná!

Pájina91
Pájina91 napsal 06.06.15 v 10:26 10b.

Kráska, tak ať dělá jenom samou radost