Suzuki GS 500E (1994)

Vlastník tanoz
Vloženo 3.4.2015
Aktualizováno 28.9.2019

Tuhle mašinu jsem za nic na světě nechtěl. Prostě je ošklivá.

Motorka koupena od Míry - Jeví se být férový. Rovnou řekl, kde má stroj nedostatky, ale přidává díly na opravu. Nakupil, ale už neopravoval. Přesedlal.

Suzuki GSF 400 Bandit: Skutečný stav neodpovídal popisu, tak že z obchodu sešlo. :(
Suzuki GSF 600 Bandit: Narazili jsme na rádoby snížení na 25 kW. Bohužel dle novely zákona již neodpovídá řidičskému oprávnění A2. Prakticky jsou takto snížené motocykly znehodnoceny. Můžou je řídit pouze se skup. A, ale když už má někdo Áčko, tak proč by chtěl uškrcenou mašinu
Honda CB 600S Hornet: Stejný problém jako u Suzuki GSF 600 Bandit. A když už přeci jen měla 35 kW, tak na ni zas nedosáhla má studentská peněženka.

První dojmy - První dojem často řekne víc, než to, o čem jsme přesvědčeni. Táta přát koukal na GéeSa, když jsem hledal nový stroj za svoji Hondičku. První dojem byl ale skutečně dojem... :/

Co napsat? Ještě ji nemám doma ač jsem už majitel. Na to, abychom ji dovezli domů něco málo přes 100 km vzdálenou cestu po vlastní ose je vážně ještě poněkud zima. Ale, jak jsem již uvedl, tak první dojem byl opravdu dojem. Ono sesednout z mého CeBRa s 9 kW na stroj s 33,6 kW o obsahu 500 ccm je rozhodně o dojmu. Sice teploměr na palubce naší plechovky ukazoval pouhých 7C a teplota šla stále dolů, tak jsem ji prostě musel testnout. Brrr... :D Ještě teď se klepu z pomyšlení, jak je naháč nahej.
Musím říci, že jsem byl od samého začátku přesvědčen, že mne tam táta táhne zbytečně. Ale stočtyřcítka na pár metrech, její naprosto skvělá a citlivá ovladatelnost a na to, že by jsem v tu dobu byl její potenciálně již 9. majitel... Prostě ze mne ten stroj vyrazil dech. Rychle jsem přehodnotil svůj názor na tohle ošklivé káčátko a už v duchu jsem rozvrhoval nový nástřik, abych se zbavil té slonové kosti a značně ošoupaných černých míst, z nichž na některých místech prokukovala původní žlutá barva.
Proč nemám jiný stroj jsem již uvedl výše, ale proč mám tenhle stroj už vím. Co s ním zažiju ukáže čas. Ale už teď mohu říci, že si mě ta svi.ě naprosto drze ochočila.

George... :)