WSBK Estoril - Vítězství urval Toprak Razgatlioglu, o titulu se rozhodne ve Španělsku

Předposlední závodní víkend sezóny WSBK je za námi. O titulu zatím není rozhodnuto v žádné z kategorií, nejblíže k němu však mají Toprak Razgatlioglu, Adrian Huertas a Ana Carasco. První jmenovaný svou letošní dominanci potvrdil ve druhém závodě, který opanoval. Ve sprinterském ho v cílové rovince nakonec předjel Nicolo Bulega. V supersportech zvítězil po pádu Yariho Montelli Stefano Manzi, Huertas byl odmávnutý na druhé příčce. Ondřej Vostatek si vybojoval dvanáctou příčku. Mezi ženami pak byla tentokrát nejrychlejší Sara Sanchez. Adéla Ouředníčková skončila desátá.

MS Superbike - Warm-Up

Během warm-upu superbiků zůstala velká část jezdců v boxech, respektive vyrazila ven na jedno neměřené kolo a hned zamířila zpět ke svým mechanikům. Celkem pět kol zvládl v Portugalsku objet Alex Lowes (Kawasaki Racing Team WorldSBK), kterému byl naměřený nejrychlejší čas 1'42,132 sekundy. O téměř půl vteřiny pomalejší byl Xavi Vierge (Team HRC), třetí Álvaro Bautista (Aruba.it Racing - Ducati) pak na prvního ztratil 0,663 vteřiny. Čtvrtou pozici obsadil Axel Bassani (Kawasaki Racing Team WorldSBK) a pátou už s více než vteřinovou ztrátou Sam Lowes (ELF Marc VDS Racing Team).