Nestartuje, nesepne čerpadlo

  • 0

    23.2.2023 od Blbec123

    Buďte zdrávi!
    Stala se mi taková malá nepříjemnost, a než motorku odvezu do servisu, chci se pokusit problém vyřešit sám.
    Včera jsem se projel, cca 70km, vše bylo v pořádku, dnes ráno bylo v plánu repete, ovšem bez úspěchu. Při otočení klíčkem nejde slyšet typické zabzučení, myslím od sepnutí pal. čerpadla a po stisknutí startéru ani ťuk. Budíky i světla fungují, baterka má 12,55V.
    Co byste mi doporučili? Může to být pouze pojistka?
    Bandit GSF 750 2007 stříkačka
    Předem děkuji a přeji brzké zahájení sezóny.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    23.2.2023 od jard60

    Čidlo spojky, čidlo bočního stojanu?

    Doplněno:

    Hurá! Já su vážně blbec. Zbytečně jsem zakoupil novou baterku, no ale co už, může se hodit..
    Je to čidlo bočního stojanu, který stačí sklopit a znovu vykopnout. Já už skoro měnil čerpadlo, a ona je mašinka jen celá zatuhlá, asi z té nekonečné zimy.
    Děkuji za podporu!

    2.3.2023 od Blbec123

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.2.2023 od milor

    Může ale to jsi se mohl podívat ještě před psaním dotazu.

    Doplněno:

    Tož teď jsem v práci a hrozně mě to trápí.
    Když tak to pak promažu, nebo smaznu celé vlákno, ať to tu nezasiram.

    23.2.2023 od Blbec123

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.2.2023 od Slávek-TDM

    A co červený přepínač na pravém ovladači, není náhodou překlopený do druhé polohy (vypnuto)?

    Doplněno:

    Jo baterie je podstatná. Jinak k těm spínačům, kontakty můžou časem oxidovat a hodí se je pročistit třeba kontaktolem.

    24.2.2023 od Pedl

    Asi to bude trapné, ale já ten přepínač ještě nikdy nepoužil, co víc, já o něm ani nevěděl. Bohužel je zapnuto
    Každopádně mám objednanou novou baterku. Ještě jsem to přeměřil, s vypnutou spinackou 12,50V, po sepnutí na 11,45V. Uvidím a poté doplním poznatky.

    23.2.2023 od Blbec123

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.2.2023 od vikik

    když tady zazněl chcípák, nenechal jsi náhodou zařazenou rychlost?

    Doplněno:

    Nee, až takový blbec nejsem ?. Než přijde nová baterka, budu doufat, že nemám dostatečné množství energie pro sepnutí čerpadla. Úplně tam po otočení klíčku chybí to zabzučení z pod nádrže.

    24.2.2023 od Blbec123

    Nee, až takový blbec nejsem ?. Než přijde nová baterka, budu doufat, že nemám dostatečné množství energie pro sepnutí čerpadla. Úplně tam po otočení klíčku chybí to zabzučení z pod nádrže.

    24.2.2023 od Blbec123

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.2.2023 od convoy

    Nevím konkrétně u tvé motorky, ale nemáš tam ještě relé které ovládá palivové čerpadlo?

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist