reline_unor

Když vyrazí dvě, aneb výlet do Bradavic 2015

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

libos73 (0) napsal 04.02.2018 v 21:34

Moc hezký výlet holky , přeji mnoho dalších pohodových kilometrů

siminka66 (1) napsal 23.02.2017 v 11:21

Ahoj,parádní výlet 😎.Taky na letošek něco podobnýho plánuju.Doufám že se mi podaří sehnat taky nákou partačku at nejedu sama.Přeju spoustu dalších pohodových km v sedle 👍.

Jakub75 (0) napsal 14.06.2016 v 10:31

dámy a díky za inspiraci, tvrdím to taky, že u nás je spousta pěkných míst, které stojí za návštěvu. Přeji spoustu dalších km.

pavsa66 (5) napsal 30.03.2016 v 14:33

Moc hezky popsaný motovýlet,díky Přeji pohodu v sedlech a trochu více drahocenného času na cestování

kandrdas (0) napsal 21.03.2016 v 09:37

Sjůzi (2) napsal 13.03.2016 v 19:07+1

Děkujeme
Spoustu kilometrů, perfektních zážitků a šťastných návratů přejeme

blejdamint (8) napsal 06.03.2016 v 10:18

Holky paradni, krasne fotky a kazdy nemusi jet kolem sveta, libilo se mi to, uz to, ze jsem odepsal znaci, ze je to o srdci, at vam to jezdi takto dale

Sjůzi (2) napsal 22.02.2016 v 14:09+1

Odpověď pro kawa...pavel:

1) možná jsi si nevšiml, ale v článku sama kritizuji naše nevhodné parkování na hrázi :)
2) ano představ si, že u nás v práci se řídíme heslem "náš zákazník, náš pán" , ale bude to asi tím, že jsme zahraniční firma :)
3) pokud jsem se někde uklepla a udělala neomluvitelnou hrubku, tak se omlouvám - holt chybovat je lidské, že pane neomylný :)

Každopádně děkuji za tvoji dodatečnou "korekturu" a přeji pohodovou sezonu bez chyb :)

J.ef (0) napsal 20.02.2016 v 16:49

tuze rad ctu cestopisy bikeru, clovicek tak ziska pred sezonou nejakou motivaci... Preji mnoho km bez nehod!!!

kawa...pavel (101) napsal 20.02.2016 v 16:45-1

Ahoj, přeju další pohodový cesty a supr zážitky. Příště:
1. bez odstavování motorky v polovině hráze a ještě půl metru od kraje...píšeš že jezdíš tisíce km autem...tohle nevíš? :)
2. u nás v práci (není to hospoda) taky nic nefunguje 15 minut před začátkem pracovní doby...u Vás jo?
3. a poslední připomínka, ale ta je spíš na toho kdo dělal tu "korekturu" : když už předělává smajlíka na velké J, proč nepředělá kavce velké K na malé a neopraví překlepy I/Y ???
Tak hodně dalších km a kolama dolů.

ahoj1 (0) napsal 14.01.2016 v 13:48

ahooj.
super jizda,krasne fotky,perfektni komentář!!! taky jezdime cz nejradeji
holky za me 1*

Sjůzi (2) napsal 18.11.2015 v 16:15

Moc díky za vaše super reakce
český švýcarsko není špatnej nápad!

nedma (4) napsal 18.11.2015 v 13:21

hele..." Příští rok si dejte české švýčarsko a budete vlastně v zahraničí doma , je tam úžasně vrchem kolem hranic až do Jeseníků " to zni jako plan...

vasamaja (0) napsal 15.11.2015 v 04:21

Pěkné čtení krásné mista ať vám to jezdí dál a uživejte si to naplno ☺

Košo (59) napsal 11.11.2015 v 10:52

Ahoj holky, jeli jste moc hezké místa. Jsme z Plzně, takto téměř vše známe. A taky jste to moc hezky popsali. Jen více hezkých moto výletů.
Pavel

alexander (15) napsal 20.10.2015 v 20:09

parádní výlet

dzonnek (3) napsal 19.10.2015 v 18:13

Aha tak toto mi staci tohle to tedy dela pc a ne clovek a ja si porad lamal hlavu co to muze byt diky moc

Sjůzi (2) napsal 19.10.2015 v 14:35

dzonnek - ohledně velkého J - v originále, který jsem zaslala ke schválení, byli místo nich smajlíci. Při korektuře se nenačetli a nahradili je velká J. Vypadá to děsně, ale já už to ovlivnit nemůžu :)

dzonnek (3) napsal 18.10.2015 v 23:47

Pekny vylet jen co je pravda my jeli loni neco podobneho a bylo to paradni mam jeste jeden dotaz a to ohledně velkeho J na koncich vet. Muzete mi nekdo prozradit copak to znamena?? Jiz jsem se stim setkal vicekrat ale nevim co si pod tim mam představit. Diky a caoo

chipman (6) napsal 18.10.2015 v 22:39

Velice pekne popsana dovoleno na moto a jste spravne motocestovatelky.Moc se mi to pekne cetlo.Preji spoustu dalsich motodovolenych!

KAMIL800VFR (0) napsal 17.10.2015 v 22:56

super

jakattara (9) napsal 17.10.2015 v 18:05

Řekl bych, že jste si to užili jako nikdo. Mám kolem sebe kupy motorkářů, ale s cestovatelským srdcem jako máte vy dvě, jich je málo. Krásná cesta, krásný trip.
Ať další jsou minimálně takhle přínosné :) .

crowack (58) napsal 17.10.2015 v 11:29

palma (3) napsal 16.10.2015 v 18:50

Ahoj,dobře napsaný,akorát pořád nevím kde jsou, nebo,máte ty Bradavice?

sakal01 (-2) napsal 16.10.2015 v 16:33

Super článek. Příště to dejte s navigací, je to fakt dobrá pomůcka

Wildaja (44) napsal 16.10.2015 v 08:15+1

Myslím, že jste svoji motodovču popsali úplně parádně .
Vše co k ní patří, tam prostě musí být.
Adrenalin na objížďkách je sice jiný, než v horských Alpách a dech při porouchané moto se tají taky jinak . Ale to neznamená, že je to nuda.
Je u nás krásně a příště prozkoumáte jiný kousek naší krásné země. Těším se na další cestopis a držím Vám pěsti, ať Vám to jezdí na pohodu .

Radka76 (2) napsal 15.10.2015 v 14:35+2

Krásný holky.Hlavni je si to podle sebe uzit. Snad se mi taky nějaka Takova cesta povede.

Well-Being (7) napsal 15.10.2015 v 13:41+1

Přesně tak, užili jste si to a o tom to je. Trošku si rýpnu, zastavit na hrázi přehrady dokážou asi opravdu jen ženy. Hezky se to četlo a přeji vám mnoho dalších společných suchých kilometrů.

alca7019 (2) napsal 15.10.2015 v 13:41

moc pěkné, poutavé a inspirativní čtení
Naprostý souhlas, že je u nás moc pěkně a míst, které ještě stojí za to projet. Taky jsem taková občasná samojezdkyně (chtěla jsem se zdokonalovat v ježdění) a taky mám moc ráda, když to okolí můžu prožívat všemi smysly, což v autě prostě nejde (snad jen na kole ).
Letošní dovolenou jsme si naplánovali objet republiku (pravda, ne úplně po hranicích, někde jsme kvůli velkému teplu zkracovali po lepších silnicích), ale byla jsem nadšená. Jen to psaní jsem trochu ošidila a nenapsala tak hezky.
Bohužel mám trochu jíný typ motorky, tak bych se asi moc do party nehodila, ale i tak přeji hodně pohodových km a těším se na další čteníčko a třeba někdy někde na cestách...

JiB (29) napsal 15.10.2015 v 13:10

Souhlas, i po Českomoravsku se dá udělat hezká a smysluplná cesta. Akurát zastavit uprostřed hráze na Lipně, to chce náturu...

Předchozí
1 2