Problém s volnoběhem a jízdou

  • 0

    5.7.2020 od ghostnight

    Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo neporadil mám Hodnu NSR daří se mi ji nastartovat na volnoběh se sytičem(při volnoběhu hodně čoudí mám zapojený Oilmaster ale dávkuje tak jak má) ale po vypnutí sytiče jede jěště asi 5 sek. a poté motor vypne karburátor sem několikrát rozdělal pročistil a všechny trysky sou v pořádku. Předem děkuji za odpověď

    Doplněno:

    Gufera jsou vyměněná karburátor vyčištěný ultrazvukem 2x ale bohužel nepomohlo po nastartování hrozně kouří jede jen přes sitič cca asi 30 sek. Po té motor vypne jestli nevíte ještě o nějakém problémů pište děkuji

    15.8.2020 od ghostnight

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    5.7.2020 od IgoGot

    Můžeš mít sice čisté trysky ,ale kanálky v karurátoru můžou být ucpané .
    Vyzkoušej si nechat někde karburátor vyčistit ulrtazvukem .
    To že čoudí je tím že máš na sytič bohatou směs a jde ti tam víc benzínu proto ti to jede
    Jak sytič vypneš měl by ti jít přes volnoběžnou trysku ale máš to ucpané proto ti to nefunguje .
    Ještě vyzkoušej ten karburátor vyfoukat tlakovým vzduchem do těch kanálků co jsi z nich vymontoval ty trysky . Pokud ti to udělalo naráz a ne po delším stání tak by to mohlo pomoct .
    Mohla se ti tam dostat jen nečistota . Pokud to ale udělalo po tom co motorka delší dobu stála chtělo by ho spíš nechat vyčistit .

    Doplněno:

    Neznám jediný případ, kdy by to pomohlo vyřešit problém. Navíc vím z praxe, na co se to používalo, k čemu je to dobrý a jak to funguje. Na plochy dobrý, ale ne na úzký kanálky a uvolňování nějakýho bordela v nich, na to to není a můžeš mě o tom přesvědčovat jak chceš. Jsou to vyhozený peníze za to. Ale to, co píše kolega níže, je možné vyřešení problému...

    8.7.2020 od X-tra-X

    No, moda to sice asi je, ale z mnohonasobne vlastni zkusenosti vim, ze to pomaha. Muzes to samozrejme postaru tyden varit v octove vode s nejistym vysledkem, ale ultrazvukem to je rychlejsi, jistejsi a dukladnejsi.

    7.7.2020 od Medved

    Akorát na to čištění ultrazvukem bych se vy..., je to k ničemu, jen taková móda, ale dle zkušeností vím, že ti to v ničem nepomůže...

    6.7.2020 od X-tra-X

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.7.2020 od cita29

    Tohle dělají špatná gufera na klice, žere ti to olej z převodovky

    Doplněno:

    Olej se ztracel jedno gufero bylo špatné ale bohužel nepomohlo to

    15.8.2020 od ghostnight

    Dobrý den též sem si to myslel vyměnil jsem je ale bohužel pořád to stejné

    15.8.2020 od ghostnight

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist