renocar_zari

Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 16.5.2024

Deník motorky
Nalezeno 155 záznamů

• Sardinie 2023 8.den Pisa, Livorno

Dnešní cíl je dojet přes Pisu do Livorna na loď, která odplouvá v deset večer. Musíme tam být ale už 2 hodiny před odjezdem. Plánovaná je i návštěva Pisy. Ráno opět odjíždíme trochu dýl než jsme chtěli. Zdrželi jsme se n

Vloženo: 15.10.2023
    Uskutečněno: 03.08.2023
  • Sardinie 2023 7.den Bologna

Ráno vstáváme a obloha opět zamračená a v horách se válí mlha. To nemá cenu zde zůstávat. Rozhodujeme se proto, že se sbalíme o den dříve a vyrážíme směrem na jih, abychom to zítra neměli tak najednou 500 km do Livorna k

Uskutečněno: 02.08.2023
  • Sardinie 2023 6.den Cortina di Ampenzo

Ráno vstáváme a počasí opět nic moc. Žádné zlepšení. Ale neprší. Vyrážíme až v 10 h. tedy na plánovaný okruh s první zastávkou v nedalekém kempu kam by se měl Pavel vrátit s dalšími kamarády po skončení naší dovolené. Zj

Uskutečněno: 01.08.2023
  • Sardinie 2023 5.den Cortina di Ampenzo

Dnes vstáváme v 9 h a počasí je tak nějak zase všelijaké. Venku mokro, ale neprší. Dnes máme v plánu okruh na Monte Zoncolán kde jsme ještě v předchozích letech nebyli. Uvidíme jestli zmoknem ?! Cesta začíná v 5 km vzdál

Uskutečněno: 31.07.2023
  • Sardinie 2023 4.den Pieve di Cadore

Ráno v Taxembachu kde jsme spali poprvé v jiném ubytování než kdy vždycky začalo bohatou snídaní. Dnes nás čeká pouze přejezd do dalšího místa kde bychom měli strávit další tři dny. Trasa pouhých 200 km do Pieve di Cador

Uskutečněno: 30.07.2023
  • Sardinie 2023 3.den Taxembach

Ráno vstávám a nepospíchám. V klidu si vařím čaj a plánuju dnešní trasu, která je pouze přejezdem do Taxembachu kde se setkám s kamarádem Pavlem, který sem jede ze Štilce, abychom společně vyrazili na naše další cesty. J

Uskutečněno: 29.07.2023
  • Sardinie 2023 2.den Berchtesgaden

Na dnešek mám naplánovou jen krátkou vyhlédnutou vyhlídkovou trasu okolo Berchtesgadenu po placené silnici. Nicméně, nelze to tak brát, protože já rád všude stavím, všechno fotím a nikam nepospíchám. Tak že je možné, že

Uskutečněno: 28.07.2023
  • Sardinie 2023 1.den odjezd

Vstávám ráno v 06.15 h s nadějí brzkého odjezdu. Nakonec vyrážím až v 10.00 h. proč tak dloho, nevím ?! Lítím jak hadr na holi a čas letí jako o závod. Cestou mě potká několik dopravních štosů, první hned v Praze - klasi

Uskutečněno: 27.07.2023
    Tachometr: 62040km
  • Sardinie 2023 0.den - příprava

Tak téměř po roce příprav nadešel pomalu den odjezdu na letošní dlouhou dovolenou. Teda zbývá ještě všechno sbalit, protože to si slibuju od začátku tohoto týdne nebo spíše od minulého víkendu. Jenže se mi do toho furt n

Uskutečněno: 26.07.2023
  • Žamberk po roce - den třetí, krátký a poslední

Je neděle ráno a vstáváme s očekáváním opět hezkého dne jak hlásili v rádiu, psali na netu atd. jenže ouha, ráno rozeponu stan a vidím mračna, černé mraky jak se ženou k nám. Volám domů a je mioznámeno, že u nás již prše

Vloženo: 22.07.2023
    Uskutečněno: 16.07.2023
  • Žamberk po roce - den druhý

Dnes bylo jasné kam se pojede. Pavel chtěl do Polska na ryby. Jenže v Kamienczyku vekovní restauraci zavřeli tak jsme byli nuceni již před odjezdem vyhledat jinou. Je trochu dále, asi 70 km od českých hranic, ale to neva

Vloženo: 22.07.2023
    Uskutečněno: 15.07.2023
  • Žamberk po roce - den první

Už je to rok co jsem byl poprvé v Žamberku v kempu. A fakt se mi tam líbilo. A protože byl opět víkend a nic v plánu domluvili jsme se s kamarádem Pavlem, že bychom tam mohli zajet. Super. Původní plán byl vyjet v sobotu

Uskutečněno: 14.07.2023
  • Po měsíci opět na tripu - Rakousko, den čtvrtý

Dnešní den je odjezdový a protože bydlíme každý na jiné straně republiky pojedeme každý svou cestou už odsud. Což mě nevadí, já se občas zastavím, něco vyfotím. Nechci jet tou stejnou cestou co sem, a tak plánuju kudy tu

Uskutečněno: 08.07.2023
  • Po měsíci opět na tripu - Rakousko, den třetí

Cíl dnešního dne byl Kalte Kuchl. Taková legenda mezi motorkáři řekl bych řekl. Pavel se sem již několikrát prý chystal ale nikdy nedojel. Jenže tento bod není od našeho ubytování tak daleko, cca 20 km, a tak by to chtěl

Uskutečněno: 07.07.2023
  • Po měsíci opět na tripu - Rakousko, den druhý

Počasí krásné, slunečné, až moc teplé. Ráno po probuzení s nádherným výhledem na okolní hory. Skoro by se člověku nikam ani nechtělo. To ticho, klid, vůně, nádhera. To doma neznám. Ale proto jsme tady to trochu projezdit

Uskutečněno: 06.07.2023
  • Po měsíci opět na tripu - Rakousko, den první

Od posledního výletu co jsem neseděl na motorce utekl měsíc jako voda a mě čekal ne zase až ta dlouho plánovaný odjezd na prodloužený víkend obohacený o dva dny svátních svátků a jeden den dovolené do Rakouska do Mariaze

Uskutečněno: 05.07.2023
  • Podruhé a jistě ne naposledy

Podruhé v životě si manželka sedla se mnou na motorku. Bylo krásně a chtěla jet na výlet, k mému údivu. Vůbec jsem s tím nepočítal, ale řekla, že chce jet tak proč ne. Ale kam ? Kam by se ti to líbilo ptám se ji ? Nevím,

Vloženo: 06.06.2023
    Uskutečněno: 06.06.2023
  • Vrchol severu napočtvrté konečně dosažen

Po práci ne legraci, ale zase práci. Tentokrát doma. Venku teplo, dlouho vidět, co jsem chtěl jsem udělal a mohl jsem už včera, ale po náročném víkendu v sedle do Polska se mi nechtělo a alespoň jeden den to chtělo odpoč

Vloženo: 05.06.2023
    Uskutečněno: 05.06.2023
  • S manželkou druhý den v sedle

Tak to včera nestačilo a manželka mi sama od sebe říká - pojedeme na motorce se podívat do Vraňan. Proč ne, když na motorce ? Dáme si tam něco dobrého. Ale jelikož jsme vyjížděli už zase odpoledne, nejeli jsme jak jsem p

Vloženo: 06.06.2023
    Uskutečněno: 04.06.2023
  • Jestli je na Zemi Bůh - Polsko den druhý

A je to tady. Rozmýšlel jsem se jestli ještě včera, ale po 300 km a celém dni v sedle jsem toho měl dost, abych jel dalších 50 km tam a dalších 50 km zpět. Dnes tedy vyrážím se podívat na pozemského Krista krále, největ

Vloženo: 05.06.2023
    Uskutečněno: 28.05.2023
  • Jestli je na Zemi Bůh - Polsko den první

Douho a několikát odkládaný výlet od první chvíle co jsem o něm slyšel. Chtěl jsem se tam jet podívat, ale Polsko jako země mě moc neláká. Už jsem ho sice autem projel od jihu na sever a zpátky a kde nic tu nic kromě naš

Vloženo: 02.06.2023
    Uskutečněno: 27.05.2023
  • Na Kokořín a rychle zpět

Dnes opět krásné počasí. Ale tak nějak se mi nikam nechtělo. věděl jsem, že musíme na zahradě vyprázdnit 8 m3 bazén, vyčistit a znovu napustit. Manželka mě přemlouvala ať jedu. Já chtěl jít udělatten bazén. Den před tím,

Vloženo: 26.05.2023
    Uskutečněno: 22.05.2023
  • Ještěd potřetí po třetí

Kromě letošního prvního výletu, a to na Slovensko do Podhájské, jsem okolo komína byl letos poprvé. Tak že až tímto je pro mě sezóna zahájena s úspěchem o týden dříve než vloni. A to jsem si říkal, že letos to bude určit

Vloženo: 25.05.2023
    Uskutečněno: 20.05.2023
  • Čarodějnice a 1. máj na Slovensku - den čtvrtý

Dnes je poslední den našeho pobytu zde na Slovensku. Už nám zbývá opět jen cesta domů. A tak ráno u snídaně diskutujeme a přemýšlíme kudy tudy dom. Po dálnici se nám moc nechce, je to ale nejrychlejší. Podle Pavla opět

Vloženo: 17.05.2023
    Uskutečněno: 01.05.2023
  • Čarodějnice a 1. máj na Slovensku - den třetí

Dalším cílem naše výletu bylo vodní dílo Gabčíkovo. Naposledy jsem o něm slyšel jako malý kluk, když ho budovali ještě za Československa. Ráno po snídani jsme vyrazili směr Velký Medér kde byl kamarád Pavel na letošní Ve

Vloženo: 17.05.2023
    Uskutečněno: 30.04.2023
  • Čarodějnice a 1. máj na Slovensku - den druhý

Tak mělo být hezky, ale ihned po ránu se ukázalo, že to asi tak nebude. Program byl stejně tak nějak na tento den po včerejším zátahu jistý a to návštěva termálů. Tak to zase až tak moc nevadilo. Ráno všechno na pohodu,

Vloženo: 16.05.2023
    Uskutečněno: 29.04.2023
  • Čarodějnice a 1. máj na Slovensku - den pvní

Motorka je letos po servisu, připravená na cesty, ale bohužel se mi na ni nepodařilo vyjet dřív, stejně tak jako každý rok. V plánu byly termály na Slovensku na prodloužený víkend 08.05.2023. Ubytování bylo zarezervované

Vloženo: 16.05.2023
    Uskutečněno: 28.04.2023
  • Další nápad na vylepšení

Myslel jsem si, že už tam fakt víc nic dát nemůžu. Ale zase se po čase našla jedna věc, kterou šla motorka ještě na mé dlouhé cesty vylepšit. A sice turistické - prodloužené plexi. Dalo to trochu čekání, asi měsíc, proto

Vloženo: 24.04.2023
    Uskutečněno: 22.04.2023
  • Nová sezóna 2023 - jak to tentokrát začalo ?

Tak máme po zimě a je příležitost opět zase vytáhnout stroje. Pro mě to letos začíná opět servisem a hlavně potřebou výměny gum, které jsem sjel během loňské sezóny. To je základ pro letošní vyjetí. Ty jsem si koupil sá/cestovani/?act=poi&did=251

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.04.2023
    Uskutečněno: 19.04.2023
    POI: MMB s.r.o.
  • Co dělat opět v zimě ?

Co dělat opět v zimě ? Tak tu máme další zimní čas a s ním možnost přečíst, nastudovat cestopisy ostatních motocestovatelů, průvodce a informace o destinacích kam bychom mohli jet v nové letní motosezóně. My s Pavlem už/cestovani/?act=poi&did=251

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.01.2023