Honda CBR 125R (2007)

Vlastník ernestovapetra
Vloženo 14.7.2015
Aktualizováno 14.3.2016

Moje malá, krásná, červená Honda

První dojmy - Dlouho jsem uvažovala, kterou motorku zvolit jako první po skůtrovi (50ccm i 125ccm). Celkově jsem dlouho dělala pouze spolujezdce a svoji motorku jsem odkládala i kvůli postupnému zvyšování strachu ze samotného řízení a zvládnutí stroje. Nakonec se naskytla skvělá příležitost si koupit tuhle Hondu a teď nelituji. Je to skvělá hračka pro začátek. Hodně toho naučí, také odpustí a je s ní sranda. Jede slušně a je krásná! :-)

Motorku bych doporučil pro - Hlavně pro holky je motorka ideální - je lehká, je malá. Osobně bych ji doporučila spíše méně vysokým lidem.

Prozatím máme s Hondičkou najetých jen pár stovek km, ale jsem absolutně spokojená. Motorově je super, ovladatelnost taky, brzdy jsou trošičku tupější dle mého názoru, úložný prostor pod sedlem je docela velký - vše potřebné schovám. Spotřeba je naprosto skvělá řekla bych nějakých 2,5-3l/100km. Nejlépe se podle mě cítí motorka mimo město, zatáčky i rovinky. Maximální rychlost jsem zatím nezkoušela cíleně, ale 120km/h jsme pokořili svižná jízda jí prospívá a ve městě se taky najde.

Ivo7
Ivo7 napsal 10.02.16 v 18:46 10b.

Na začátek asi nej moto Takže za 10b

Twister1
Twister1 napsal 23.07.15 v 18:15 10b.

krásná motorka a v kombinaci červená a černá jí to moc sluší

wsbk
wsbk napsal 22.07.15 v 12:45 10b.

Curly
Curly napsal 21.07.15 v 15:35 10b.

Podle mě naprosto super volba! Postavově si myslím, že ti naprosto musí sedět! Naučí, vyjezdí a pak uvidíš, že už budeš pokukovat po silnějších
Ať to jezdí a dávám 10bodů

sedli01
sedli01 napsal 21.07.15 v 12:12 9b.

Krásky, obě dvě ! :)