Suzuki GSF 600S Bandit (2001)

Vlastník DrunkRiot
Vloženo 4.9.2015
Aktualizováno 24.3.2018

Je to Moje první motorka.lituju jen jedne věci ze jsem misto Ska neporidil Nko ale to se dá kdykoliv napravit :D

Motorka koupena od FIRMA:Aleš Imrich - Aleš Moto (Moravská - Super přístup.moto v top stavu.platilo vsechno na cem jsme se domluvily.maximální spokojenost.

Honda CB 600F Hornet: důvod neuveden
Yamaha FZ6 Fazer: důvod neuveden

První dojmy - první dojmy z jízdy byly super je to moje první Velká motorka takže me uchvátilo naprosto všechno.podle me celkem slušna akcelerace motorka je hrozne pohodlna jak pro me tak pro batůžek.moto padlo hned do ruky.

Motorku bych doporučil pro - určite začátečníkům.

Doplňky na motorce - Nerez mrizka na chladici (díky radane) ;) ,přepákovaní zadního tlumiče,

Tento stroj jsem si vybral pro nestárnoucí vzhled a pro pohodlnost... jízdni vlastnosti moc soudit nemůžu je to moje první Velká motorka.zatím jsem nemel žádný problém moto jsem koupil od prodejce ve vynikajícím stavu.ovladatelnost je taky v cajku.spotřeba se pohybuje tak kolem 4-5 kochacka a zhruba 8-9 litrů při palbě.servis a poruchy zatím zadne.Podle me se moto nejlépe cítí na silnici a pro cestování je v celku pohodlna a to plati prej i pro batůžek.

slaavin
slaavin napsal 23.09.15 v 11:27 10b.

krasavec... me se líbí aj s těma plastama... zase na tebe tolik netáhne a můžeš mi ujet

DrunkRiot
DrunkRiot napsal 15.09.15 v 18:43

Ještě neházím flintu do žita už mám drzaky světla. v zimě ten kus plastu shodim

ThePes
ThePes napsal 15.09.15 v 18:38 10b.

stejnej problem, chtel jsem N a mam S a navic modry,coz uz jsme nechtel vubec:D