BMW F 800 R (2015)

Vlastník Robertxn
Vloženo 2.5.2016
Aktualizováno 17.10.2016

Když mi ta moje tlustá Němka umřela, po půl roce smutku jsem se rozhodl, že sám nezůstanu a začal jsem se koukat po nějaké nové. Tahle mladá, štíhlá se mi zalíbila a má plnou výbavu :D

Motorka koupena od FIRMA:CarTec Group (Ostrava - Moravská O

První dojmy - Zase nežere :-). Zajíždím, takže spodní spektrum otáček. Dal jsem za dva dny 500km a zatím spokojenost. Už se těším jak za ni pořádně zatáhnu.

Když něco končí, tak jen proto, aby něco hezčího začalo ...zatím to tak je. Teda málem jsem spadnul hned při příjezdu domů. Brzdy jsou tedy mnohem ostřejší než na staré bramboře. Já přijel před barák a zabral celou rukou až jsem šel málem přes řídítka. Na japonský ovládání blinkru si zvykám, už jsem na křižovatce a při předjíždění snaživě troubil . ...začal jsem to kontrolovat pohledem a to není dobré, ale chce to tréning. Co se týká jízdy, tak mohu hodnotit jen ve spodním zajížděcím rozsahu otáček, a ta přesnost ve stopě je parádní. Nádherně se vede a jízda začíná být návyková. Na letošní rok plánuji jen ježdění a věřím, že i delší vyjížďky. Jen doobjednám kufry, ať si můžu vzít taky něco s sebou.

Hanes1
Hanes1 napsal 04.05.16 v 23:02 10b.

Když bude nejhůř, plavky ti vemu

strychnin
strychnin napsal 04.05.16 v 16:30 10b.

Super volba, taky si s ní užívám..

Figi25
Figi25 napsal 02.05.16 v 12:09 10b.

Dobrá volba! Tak opatrně. Jinak jsem tě viděl v CarTec jak si to kupoval v pátek