renocar_zari

Honda NC 750X (2018)

Vlastník ondrablaha
Vloženo 4.5.2019
Aktualizováno 23.8.2023

Vyborna motorka pro zacatecniky nebo nenarocne motorkare, kteri hledaji pohodlnou a spolehlivou motorku.

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník)

Yamaha Tracer 700: NC je vetsi a vypada \"dospeleji\".

První dojmy - I kdyz pro spoustu lidi je to "skutr", pro me jako zacatecnika je super. Nepotrebuji trhat maximalni rychlost a zrychleni v normalnim provozu je vic nez dostatecne, proste pro me idealni stroj :) Puvodne jsem zvazoval automat, ale prisla vyhodna nabidka na manual a nelituji.

Doplňky na motorce - Padaci ram, mlhovky, blastery. Dodelan centralni stojan.

Mam 187 cm a vetsina motorek se mi pro me zdala mala a ty co uz byly velke uz zase byly v jine cenove relaci (BMW GS, Multistrada, Tracer 900...). Na moto zacinam a hledal jsem neco ve stylu cestovni enduro - skoncil jsem u NC750X a u Tracera 700, ostatni se mi nelibilo. NC se mi zalibila uz pred lety kdyz jsem cetl o moto s uloznym prostorem a automatickou prevodovkou a rikal jsem si, ze kdybych si kupoval moto bylo by tohle presne pro me, uplneho zacatecnika. No a pak kdyz prislo opravdu na vyber moto, hledal jsem vse mozne ale u te NC nakonec stejne skoncil. I pres negativni nazory spousty lidi na foru jsem se nenechal odradit a nelituji. Uvidime ale casem, az se naucim, zda se mi to nebude zdat precijen slabe :)

Tondast
Tondast napsal 04.11.19 v 19:43 10b.

paráda,poctivě to tu sleduji,hledám taky něco tohohle typu na pohodu a jedině tahle má nejvíc spokojených,spíš nadšených uživatelů

Buštík
Buštík napsal 04.07.19 v 13:12 10b.

Dobrá volba... Mám ji také a také v černé barvě, krouťák to má pěkný a výkon, kde dnes můžeš jet 200 Km/h ? a chceš vůbec takto jezdit ? Je lepší kolama dolů a v dnešní době velmi defenzivně !!! Jedu tak abych se vrátil v 1 kuse a živej domů k dětem a manželce. Mám jí od 31.5.2019, zatím jsem najel cca 1400 Km a rozhodně mi to potvrdilo správnost mojí volby ... Tak přeji spousty šťastných kilometrů... PS: stojan jsem bral stejný a funguje skvěle...

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 05.05.19 v 23:02 10b.

Samíc
Samíc napsal 05.05.19 v 16:14 10b.

přeji spoustu spokojených kilometrů

Pupi04
Pupi04 napsal 05.05.19 v 15:39 10b.

Koukám, že sice komentář jsem vložil, ale nebodoval