Jawa 350 OHC Scrambler (2021)

Vlastník Lexicon
Vloženo 4.8.2021
Aktualizováno 12.10.2021

Lehce ovladatelná motorka, vhodná pro okresní cesty a cestičky. Takové pohodové svezení.

Motorka koupena od FIRMA:BAKOVO (Jince) - Ochotná obsluha, nakoupil jsem zároveň i komplet výbavu, oblečení. Motorku mi přivezli až domů (bydlím poblíž)

První dojmy - K padesátinám jsem si koupil svoji úplně první motorku a zvolil jsem právě značku Jawa. Paní v prodejně mně Scramblera doporučila, že je vhodný pro začátečníky. Motorka není příliš těžká a dobře se ovládá.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, ženy, pro každého, kdo se rád sveze a nezávodí

Doplňky na motorce - K motorce jsem následně dokoupil padací rám a centrální stojánek

Chtěl jsem si pořídit stroj české značky, i když vím, že tato motorka má část komponentů z Číny. Líbila se mi na první pohled. Příjemně se ovládá, jde hezky za plynem. Pro mě je ideální rychlost kolem 80 km/hod. Neplánoval jsem koupit motorku se kterou bych jezdil po dálnici nebo trhal asfalt.
Motorka nemá bohužel žádný úložný prostor, ani na povinnou výbavu. Mám zakoupené boční vaky kam plánuji aspoň to základní uložit.
Jedinou nevýhodou pro mě je, že při mé výšce 167 cm je motorka vyšší než by bylo ideální a tak musím malinko na špičky.

ghrohe
ghrohe napsal 12.10.21 v 17:48 10b.

pohodový strojek

cmiral
cmiral napsal 08.08.21 v 21:47 10b.

Líbí se mi a stále hledám odvahu si ji koupit i k jiným jawám co mám už v garáži a 50tku jsem jako začátečník už taky prošvihl .

Milan1963
Milan1963 napsal 07.08.21 v 23:02 10b.

Pěkná !

dekel
dekel napsal 06.08.21 v 10:01 10b.

Vypadá to fakt dobre

Maartyy
Maartyy napsal 05.08.21 v 11:43 10b.

Hezký stroj