Yamaha YZF-R6 (2007)

Vlastník daineseboy598
Vloženo 30.8.2021
Aktualizováno 30.8.2021

Jedná se o ostrý supersport od značky Yamaha modelové řady YZF-R. Motorka nabízí velmi dobré jízdní vlastnosti a skvělý požitek z jízdy.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Budina (Semily) - S prodejcem Moto Budina jsem naprosto spokojený. Velmi dobrý a profesionální přístup.

První dojmy - Jelikož jsem byl zvyklý na posez z předešlé motorky YZF-R125, tak mi R6 sedla do ruk na první dobrou. Překvapil mě její výkon, nádherný zvuk, točivost motoru a hlavně její jízdní vlastnosti. Tato motorka osloví i svým designem a hlavně jejím jedinečným lakem od pana Budiny

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro jezdce co mají rádi svižnější jízdu a občas si řádí zajedou na okruh.

Doplňky na motorce - CNC páčky Rizoma, zatmavené plexi, nádobky brzdové kapaliny rizoma, kompletní výfukový systém SC-Project, rukojeti Rizoma, led-blinkry, zrcátka

YZF-R6 RJ11 je můj splněný sen. Již od 16 let jsem brázdil cesty ČR na YZF-R125 s kterou jsem byl též velmi spokojený. Po 3 sezónách na této motorce jsem začal hledat silnější stroj. Jelikož jsem byl zaměřený na supersporty a Yamahu tak nepřipadala jiná volba než YZF-R6. Na své R6 mi chybí quickshifter, tlumič řízení, popřípadě ukazatel zařazené rychlosti. Jinak jsem naprosto spokojený. Pro tuto motorku jsou vhodné klikaté cesty nebo okruhy. Značka ideál ( Červenohorské Sedlo, EcceHomo, Buchláky). Na R6 jsem nejvíce najel za den 450km s dvěmi zastávkami, po čem jsem poznal že supersporty na dlouhé cestování nejsou. Co se týče servisu, motorka vyžaduje kvalitní péči.

Kopec21
Kopec21 napsal 09.09.21 v 06:18 10b.

Krásná mašina

NiLu
NiLu napsal 30.08.21 v 17:11 10b.

Moc pěkná R6, tak ať to jezdí.