renocar_zari

Suzuki SV 1000 (2004)

Vlastník dollson
Vloženo 26.2.2022
Aktualizováno 26.2.2022

Velký SV, odjakživa můj sen, ale má to jeden háček :). Musím si ji postavit.

První dojmy - Jak to celé začalo? Jednoduše tak, že jsme dostal dětskou knížku s názvem: "Jak si postavit motorku". Tak si říkám proč vlastně ne, jít by to přeci mělo. No jak uvidíme dále není to tak jednoduchý.

Motorku bych doporučil pro - To se uvidí až bude jezdit :).

Doplňky na motorce - Komplet předek z GSX-R 1000 K5, vidlice, brzdy, kolo, horní i spodní bryle.
Centrál z Kawasaki ZX-12R.

Jak postavit motorku? Dobrá otázka. Základem všeho je přeci rám. Navíc doklady k motorce se vážou vždy na rám. Takže jsem sehnat rám na SV 1000 s doklady. To byl první krok.
Řekl jsem si, že když už jsem se do tohoto dobrodružství pustil, tak zkusím vyladit některé drobné nedostatky, které SV má. Tím hlavním je evidentně podvozek, takže jsem místo sériových vidlí vzal komplet předek z GSX-R 1000 K5, který je plně kompatibilní s SV a dozadu dal tlumič ze ZX-12R.
Následovala etapa s kapotáží. Sehnat plasty problém není, co však problém byl je nádrž. Sehnal jsem jenom bouranou, ale díky šikovným klukům z karosárna.cz jsem ji dal do cajku.
Aktuálně řeším paralelně dvě linie. První se týká laku. Chtěl bych motorku hodit do černé, tak jak je v úvodním foto. Takže vše připravuji na lak. Zřejmě využiji služeb firmy dobos. Druhou linií je pak motor. Aktuálně se v ČR žádný neprodává. Ale jeden je k mání na Slovensku, tak snad to klapne.

Gemil
Gemil napsal 10.08.22 v 19:44 10b.

bynalli
bynalli napsal 04.03.22 v 19:54 5b.

Vzhledem k tomu že ,,velké a nahaté" SViňátko mám a dokážu mu dát řádně na prdel,tak jsem zatím moc slabin na podvozku nenašel.No každopádně ti přeju mnoho uspěchů při stavbě a dávej sem průběžně fotky,abys nespadl do kroužku snílků