Zipp Manic (2010)

Vlastník Pitrss23
Vloženo 11.7.2022
Aktualizováno 25.8.2022

Je čas presedlat ze skutra na motorku.

První dojmy - Dojmy? Tvl to je luxus xD to je výkon.

Motorku bych doporučil pro - Na naučení myslím pro každého. Lehká motorka lehce ovladatelná.

Doplňky na motorce - Nic extra. Něco poladím možná.

Motorku jsem koupil protože mi hned padla do oka. Měl jsem to pro ni jen 7 km. Sehnal jsem si druhou práci. Dělám řidičák A, zkoušky 14.7.2022 držte palce chlapi. Najeto má motka pouze 3300 km. Ne_ jsem šel do motoškoly najezdil jsem na ni 130km "po zahradě" xD . Stavěli to polaci Číňané nebo kdo ale stavěli to tak aby to ujelo aspoň 5 až 10k km ne?? Lidi se docela posmívají že je to Čína proc jsem to kupoval vůbec ale já mam motorku rád a věřím že tuto sezónu si spolu užijeme na max. V plánu je příští rok hornet600 . V motoškole jezdím na cbf600n a ta je dost podobná. Hodně mi sedla. Uvidíme.

25.8. Zipp odjel dělat radost dalšímu jezdci (16 let) . Pro mě byla motorka dost malá. Bez 2km jsem ale najel 1k km plných zábavy xD . Jezdil jsem do práce a projížďky kolem komína, jednou i s mou paní xD . Jizda na 125ccm mi určitě dala další zkušenosti do provozu . Už se rozkoukávám po dalším stroji a vypada to velmi nadějně. Teď už to bude chlapská motorka v kategorii A xD . Samozřejmě zůstanu u naháčů. Přidávám foto u poslední projížďky

Pitrss23
Pitrss23 napsal 11.07.22 v 21:25

Díky to moc rad slyším sefe

callowsick
callowsick napsal 11.07.22 v 21:21 10b.

Ať to jezdí

Tyhle motorky jsou docela vděčný a umí být i dostatečně trvanlivý.