Yamaha MT-09 (2016)

Vlastník 1Miki
Vloženo 11.3.2023
Aktualizováno 11.3.2023

Můj rudý ďáblík... Po přechodu z MT-07 mám dostatek výkonu proti váze. MT-10 byla pro mne už moc.

Motorka koupena od FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek) - Dlouholetá spolupráce, vždy maximální spokojenost.

První dojmy - Lineární průběh motoru znám už z MT-07, no 09 tomu dá o jeden válec větší grády.

Motorku bych doporučil pro - Velice univerzální motorka, téměř pro každého

Doplňky na motorce - Origo držáky a brašny. Držáky GoPro, telefonu. Usb zásuvka spínaná po klíčku, trvale 12V jištěná zásuvka na levé straně pod sedlem pro dobíjení věcí v brašně, interkomu při vypnutém klíčku a dobíjení samotné moto baterie. GPS vyhledávací zařízení s blokací motoru přes SMS správu.

Jezdím převážně kolem komína, ale pak 2-3x do roka z naháče udělám cesťák a objedu klidně celou evropu. Dá se na ní vyblbnout svižnou jízdou, ale jet i umírněně delší trasu s víc než uspokojivou spotřebou. Vše je rozumě přístupné a servisovatelné, bez velkých výdajů. Aktuálně (2023/03) mám najeto 63tkm a pouze běžné spotřební věci olej, filtry, brzdové desky, řetěz a x sad pneu

context
context napsal 11.03.23 v 18:59 10b.

pěkná mašina, přejí hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu, hlavně kolama jenom dolů