Suzuki GS 500E (1991)

Vlastník Chuma
Vloženo 13.12.2004
Aktualizováno 19.2.2008

Mam ji od roku 2003, ladak, dynojet stg.1, pochromovany stupacky, nerez homemade zavazicka na riditka (nejaka ludra mi jedno corkla) jinak serie. Btw ta barva vypada ve skutecnosti mnohem lip.Budu muset sehant lepsi foto bez toho ohrabku v pozadi :)

Zkušenosti: Supr motorka, nejakej konik navrch by neskodil, podvozek az na mekkou predni vidli odpovidajici. Zatim muzu jenom doporucit, samozrejme na zacatek. A je mi trochu mensi (187cm), ale nahlas se mi zatim nikdo nesmal.Tak uz ji nemam, byla fajn, ale chtelo to nejakej pokrok. Takze zaverecny shrnuti:nalital sem na ni cca 20k km, bezproblemova, menil sem akorat jednou zarovku v blinkru. Jizdni vlastnosti celkem OK,ale povozek je docela mekkej, hlavne vidle. Na okreskach se da stihat i silnejsim strojum, cestovni rychlost asi jak na kazdym nahaci, 150 vkuse proste jet nejde. Do 140 zrychluje celkem slusne, pak uz je to slabsi. Pneu sem jezdil ve predu Pirelli Sport Demon, v zadu conti Twist SM, na mokru twistka nic moc,ale jinak fpohode kombinace, stupacky trpely ;)

Cesty: Srazy vetsinou komorniho typu, na monstrozni akci sem se este nejak nedostal. Na dovolenou jezdim do exotickych zemi, jako je treba Slovensko . Letos (2005) sme byli na slovensku ve Velkym Mederu, pak sme to vzali smer tatry, silnice supr, akorat nam v Tatrach furt chcalo, 1300 km bez problemu.

McBeer
McBeer napsal 06.04.12 v 15:55

ť slape.

McBeer
McBeer napsal 06.04.12 v 15:54

tak původně jsem ji měl v plánu přestříkat na černo, ale pak jsem se vzpamatoval ta barva je super, originální, včera jsem viděl i Fábku v takové barvě, a ta moje už mě hnala . tak a

Chuma
Chuma napsal 21.05.07 v 15:22

chystam aktualizaci, takze zkusenosti s GS shrnu co nevidet

smazany38700
smazany38700 napsal 09.05.07 v 14:50

jj moc pekny (teda az na tu barvu,moc mi nesedi )a zatim bezproblemova nebo jak? ja sem si ji taky nedavno poridila a zatim dobry.

napsal 24.03.07 v 15:59

No jo to máš pravdu,že ve skutečnosti je barva lepší... Ta výška opravdu není moc luxusní jak jsem viděla.. Ale tak ono se to časem změní viď?..