Honda CB 600F Hornet (2002)

Vlastník ITALIAMAN
Vloženo 15.1.2009
Aktualizováno 12.7.2009

Tak už jsem se konečně i ja dočkal vysněneho kousku :) 2 roky brigad za to staly :)

předtím jsem měl Majesty 125, Hornet byl původně S, předělaný předek na H6 03 . Je lehce padený (podřené světlo - trošičku, trošičku výfuk, víčko motoru a je tam prasklý blatník) postupem času, hned jak budou finance, tak to napravím a mám i další plány :

KN FILTR - ten už mám

přední světlo - 2x bixenon (ebay 2200,-)

podsedlovka - červený neon , racing držák spz

předek+zadek - čiré led mini blinkry

čiré led diodové zadní světlo

červené proužky na kola - hotoVO

LEO VINCE SBK carbon

čevené páčky na brzdy - nebo karbon?

červené šrouby na motor - červené víčko od oleje, červené panceřované hadičky, červené stupačky

možna necham potahnout sedlo

TAK najeto 1600KM A ŠLA DO SVĚTA ... byla TO super MAŠINA, ALE superSPORT JE superSPORT

Acory
Acory napsal 18.05.09 v 00:43

Ahoj, taky zdravím Ludgery ! myslím že tě znám , bydlíš vedle balgara pod poštou že ? ale méno si nemužu vybavit... Každopádně nádherná mašina , ta stříbrná je užasná a šestikoule... já chcu taky . Napiš někam zajedem

paullo
paullo napsal 12.04.09 v 19:28

Nazdárek,taky tobě přeju mnoho kiláku bez nehody,máš taky pěknou střelu ,tak ať líta jo a 3.7. je Hornetpárty v Sedlnicích,byl jsem tam loni a fakt super akce je to kousek tak tam taky zajeď doporučuji.

Kubanec2
Kubanec2 napsal 07.04.09 v 20:53

ta stribrna je pekna

deimos
deimos napsal 02.04.09 v 10:28

Peters
Peters napsal 25.03.09 v 21:37

Díky za palec
Hornet je taky suprovej Takovej stroj mít v tvým věku, to je až neuvěřitelnej sen Tak ať se daří..