renocar_zari

Suzuki GSF 600 Bandit (1995)

Vlastník Johny89
Vloženo 19.3.2009
Aktualizováno 30.11.2015

Bandit PIČO !!! Legendární stroj s nesmrtelným srdcem a klasickým vzhledem nahaté mašiny...

Suzuki GS 500E: Vestsi vyuzitelnost Bandita, vzhled, zkusebni jizdy rozhodli o finalni volbe..

První dojmy - Prvni dojmy co si pamatuju po presednuti z Hondy CBR 125? No asi nejvice samozrejme sila motoru, lec po tech letech uz neohromi, ale ani neurazi, prekvapila me relativne snadna ovladatelnost pri male rychlosti vzhledem k vaze a rekl bych ze jsme si na sebe zvykli docela rychle. :-)

Motorku bych doporučil pro - Pokrocilym zacatecnikum > presedlani ze slabsi kubatury, srdcarum :-)

Doplňky na motorce - Trosku hlucnejsi vyfuk.., pancerove hadice na predku, tvrdsi pruziny na predku, zadni central z B12, padaky - hribky, siroka riditka (90cm) s hrazdou..

Prostě klasická Bandaska, stroj kterej mě nikdy nikde nenechal,byl relativně nenáročnej a levnej na údržbu a dost mě toho naučil. Kupoval jsem ho dost na slepo v roce 2009 s najetými 60 tis. km a tedy potřeboval nějakou tu údržbu, ale motorově to bylo jen pár věcí na karbecu a ventilové vůle s novým rozvoďákem a napínákem, jinak šlapal jak hodinky a olej nebral skoro vůbec.

Postupem času jsem si už říkal, že si ho nechám jako další stroj něž to prodávat za pár kaček, ale osud to vyřešil za mě, tedy nehoda (stav tacho 106 000 km), která byla pro stroj už fatální vzhledem k ceně opravy, ale navždy to bude mašina na kterou budu rád vzpomínat.

Lubos92
Lubos92 napsal 27.01.14 v 01:15

Pěknej stroj .

snowflake600
snowflake600 napsal 20.03.11 v 20:50

No, nevím, jestli jezdit v jeansech je úplně ideální

L.Hawk
L.Hawk napsal 03.02.11 v 19:01

až bude mít motor 160 000km, tak se to bude řešit..

Pája13
Pája13 napsal 15.11.09 v 19:12