Simson S 70 (1984)

Vlastník Tuningar
Vloženo 28.3.2009
Aktualizováno 10.12.2009

Moto je po uprave na 70/4 karbec amal21 sportovni vzduch filtr a 5 qvalt jina nadrz zpevnena kostra palubka predelana cela elektrika vytuneni zvuk prizvednuty podvozek kufr maska sedlo stoupacky vse upraveno na sportovni jizdu jinak vzhled endura

No s moji motorkou jsem zazil hodne trapeni nez jsem ji dal takhle do kupy pri skousebnich jizdach se vzdy neco posralo to vite daval jsem tomu fakt na prdel az se za mnou lidi otaceli. Delal jsem komplet go motoru po vnitrnostech jako treba s70 sportovni klikovka 5 qvalt do rychlosti loziska simeringy a dal jsem tomu dokonce i 70/4 valec ted si necham snizit jeste hlavu na 0,5 mm kuly vetsi kompresi a aby to take tahlo. Nadrz je tam z mz a sposta jinech drobnosti je tam z jinejch motorek blinkry blatnik maska atd..
Jinac mam tuhle motorku 3 roky a je v perfektnim stavu a udzovana a samozrejme garazovana.

DjMicho
DjMicho napsal 31.10.11 v 16:17

maximálka?

Tuningar
Tuningar napsal 19.06.11 v 13:21

vsem moc dekuji uz je tam jinej blatnik

H4nz
H4nz napsal 27.12.10 v 13:20

pěkny ta nádrž asi z mzty k tomu pěkně ladí, akorád ten předni "gléťák" se mi tam nelíbí...jinak 10b. a hodně km...

Huny
Huny napsal 30.05.10 v 00:42

No, budu se opakovat ale nádhera :) Ta nadrž z MZty važně slušivá + ta maska a sedlo, no parádní kus práce.

grovestreet
grovestreet napsal 09.02.10 v 19:39

Moc pěknej a dobrej, ale přední blatník je pěst na oko