Honda XL 125V Varadero (2001)

Vlastník romik-23
Vloženo 20.8.2009
Aktualizováno 12.6.2011

Jasná volba při koupi 125ccm.Nechtěl sem žádnýho žrouta v podobě 2T..

Tak už nejsem majitelem..Motorka byla prodána=)Doufám , že bude dobře sloužit..Teď hledám něco s 25kw =)

Moje Pátá..Honda Varadero je suprová motorka Je to krásné,pohodlné a velké cestovní enduro.Motorku sem si dovezl z Německa,mám jí už něco přes rok a najel sem na ní už 8000km ale můžu říct že sem maximálně spokojen.!!!Tato moje motorka jede pěkných 125 km/h.Což si myslím že bohatě na 125ccm stačí..S motorkou jsem spokojen a můžu všem jedině doporučit.=)..

Motorku jsem měl 2 roky..Za celou dobu ani jedna závada.Jen jsem měnil gumy ,oleje a filtr.Najel sem na ní nějakejch 11 tisíc.Maximálně spokojenej sem sní byl..Na motorku jsem koupil laďák RP-TUNING..Luxusní zvuk.Doporučuju..

Shrnutí : s motorkou jsem byl maximálně spokojenej a kdo nad ní uvažuje tak doporučuji..Jede pěkně - žere málo..Dobrá motorka v 16ti =)

romik-23 napsal 25.05.11 v 11:33

To sem fotil jen tak...Nejsem zádnej fotograf =)..Jinak dík

Bazillišek
Bazillišek napsal 22.04.11 v 13:51

fajn foto nekritizuji jen radím příště pozor ať nemáš hlavu v horizontu , nebo ať ti neroste ze zad stožár, něco si přečti ho zlatém řezu, budeš sám překvapenej, jak málo stačí aby fotky vypadaly ještě líp
ps: http://www.fotoroman.cz/techniques2.htm

romik-23 napsal 24.10.10 v 17:41

Děkuju

_leniiik_
_leniiik_ napsal 25.04.10 v 10:20

krasnej, krasnej...:) přeji mnoho štastných kilometrů a hlavně bez nehod... jednoznačně za 10b..

romik-23 napsal 22.04.10 v 14:33

Díky;)