Honda XL 650V Transalp (2001)

Vlastník refi
Vloženo 5.8.2006
Aktualizováno 24.3.2010

S Alpíkem jsem začínala jezdit výhradně po asfaltu, ovšem do doby, než jsem se seznámila s partičkou enduráků a vyrazila naprosto nepřipravena do terénu. Kdo tenhle pocit zažil, pochopí, jak to se mnou zamávalo. A už jsem v něm i zůstala.

Momentální stav: po havárii v 6/08 prodána na náhradní díly, http://alpik.rajce.idnes.cz/

Zkušenosti:
Koupila jsem Alpa s vysokým plexi - je to moc fajn věc pro jízdu po asfaltu, tam jsem to ocenila mnohokrát. V terénu už naopak velká nevýhoda, při jízdě ve stupačkách i nebezpečná záležitost ...Ze začátku mě hodně mrzel každý nový škrábaneček, po roce a půl už jich přibylo hodně a přestávám se tím tolik trápit. Dávála jsem důraz na správné servisní intervaly, to ostatní už je jen o kráse a ta už mě tolik netrápí. Alpík je hodně spolehlivá, pohodlná motorka, jsem s ním byla maximálně spokojená :)

Cesty: Srazy mě nelákají a když tak jedině spojené s offroad akcí ... třeba atav, příp. sraz Transalpistů z Pandory.

Další info: Pokud má někdo zájem o manuál na Transalpa 650 nebo mikrofishe, napište mi, zašlu na mail.

radek89
radek89 napsal 23.12.11 v 21:46

wictor
wictor napsal 29.01.10 v 21:13

Krásný fotky a dobrej výběr, tak ať jezdí

Petr_TA
Petr_TA napsal 19.12.09 v 20:09

Konečně baba která se s tím nepáře
Jinak motka taky super

RostaZahel
RostaZahel napsal 03.08.09 v 17:38

hezké fotky, šikula, tak ať to frčí

majkys
majkys napsal 03.07.09 v 20:00

Ahoj Refi transalpa v tom bahně kočíruješ s přehledem, 10, přeju Ti s dětičkama aktivní táboření a slušné počasí. Hodně nových zážitků v motoživotě a návraty ve zdraví. Majk