Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2008)

Vlastník pacik1
Vloženo 3.2.2010
Aktualizováno 22.1.2011

moja druha Hayabusa.tentorez už uplne nova.po predchadzajucej motorke uplne jasna volba.srdcova zaležitost v jednej stope

je to motorka rok 2008 kupena 6/2009 nova.chcel som znovu busu ale 2.generaciu.Po hladani na inzercii boli v ponuke same kusy opravene po buracke ,jedine tato bola nova.takže som do nej siel pretože jej cena bola nižsia ako ostatne.jedine farba mi moc nevyhovuje.ale postupom casu si na nu zvykam.co ine mi už nakoniec ostava.oproti starsiemu modelu je to krok v pred.pruženie lepsie,chovanie motora,dokonca aj tie neslavne brzdy su lepsie.i ked stale maju nejaku rezervu.ergonomia moc zmien neutrpela.celkova stavba je podobna starsiemu modelu a každa vec je o nieco malo vylepsena.jedina vec co mi chýba oproti starsej je pocitac spotreby.to fungovalo super a bolo to prima.tuto funkciu mohli do tej novej pristrojovky už naozaj vtesnat.oproti tomu už ma ale v serii ukazovatel zaradenej rýchlosti.prejav motora nie je taký drsný ako na bývalke a vobec sa tvari tak ako keby nemal take stado koni.možno je to tým že je mechanicky tichsi a aj tie výfuky hluk dost tlmia.ale kone v nej driemu.len ich treba vydolovat von.motorka vhodna na rychlu jazdu po dialnici aj na dovolenkovu kochacku.spotreba opat velmi dobra.v case zabehu dokonca 4,3 litra teraz priemer do 6 litrov vratane jazdy hodne cez 200km/h.som s nou spokojný.až na tu farbu.ale na slnku je fakt krasna aby som to zase nehanil až tak.masina bola uplne seriovka tak ju postupne doplnam doplnkami a pretvaram na obraz svoj.dostala navigaciu,od ježiska zlate packy titaX,alarm,nosic SW Motech.kufor givi 55,KN filter,nove podsvietenie pristrojovky.v plane su pancierove hadice,vyssie plexi a snad este par viac ci menej praktickych doplnkov.najnovsia vec je polepenie niektorých dielov karbonovou foliou.asi najlepsou aka je momentalne na trhu.zatial ma motorka najazdených 6000 km a spolocne sa tesime na novu sezonu.hayabusam zdar- nazdar

mira.pav

Kráásná ,,Paní motorka"

Ninjista
Ninjista napsal 22.01.11 v 19:23

Parádní Busa
s tou carbonovou folíí mám taky jen ty nej zkušenosti