Čína Ostatní (2010)

Vlastník Kamils666
Vloženo 17.4.2010
Aktualizováno 17.4.2010

Plastová skořepina poháněná vlastní silou motorkáře.

Pozor,pozor-jmenuji se Eliška (motorkářsky drsně elis) a hlásím se do klanu motorkářského.Zatím moc zkušeností nemám-krom předbatůžku na nádrži motky mého taťky a cca.20 metrové jízdy s ním ke garáži-ale to hodlám razantně změnit.Jelikož jsem dostala svoji motorčičku,tak zkušenosti určitě přibudou.Táta s mámou se na ni nemohli koukat-neb to byla „žlutá“ China-a tak ji upravili k obrazu svému.Jelikož jsem ve znamení lva,táta namaloval na bandu něco jako zajíce s hřívou (on tvrdí,že je to lev).Máma přidala odrazky-polepy.Jěště zvýrazněná žebra chlazení-jde o jednoválec,koncovky výfuků,tlumičů no a moje jméno. Obsah neznám ,ale co se výkonu týče,tak ten záleží kolik toho spapám já-a že toho na 100m „sežeru“ hodně-cca 20ml vysokooktanového fenyklového čaje.Takže pánové a dámy motorkáři jezděte jako lidi-kliďánko želvička.Ahóój.

fery251
fery251 napsal 25.01.11 v 16:14

Tak ty jsi ta nejdrsnější motorkářka se super motorkou.

pidyova
pidyova napsal 30.09.10 v 13:37

Super, dávám 10 b

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 07.09.10 v 22:44

Suchou cestu a vítr ve vlasech. A kolama dolů.

Deniz-03
Deniz-03 napsal 30.08.10 v 13:15

Téééda, taková kočka !!! Taky jsem měl takovou za mlada . Krásná dvojka a ode mně za 10b

aniani
aniani napsal 04.06.10 v 09:56

Super!!! Moooc jsme se nachechtali. Vítej mezi dárce orgánů. Škoda, že jste z daleka, mohli bychom si dát Farinku a poměřit pud sebezáchovy.