Yamaha YZF-R1 (2001)

Vlastník S.i.i.i.s.a
Vloženo 18.3.2012
Aktualizováno 24.7.2013

Mám ji zatím pár dní, tak ještě nemůžu moc hodnotit. Ale jede to jako čert

První dojmy - Koupeno 16.3.2011. Po pár kilometrech mi seda perfektně do ruky. Krásně se ovládá, perfektní zátach, prostě Yamaha R1, co víc dodat. Zatím jsem najel 100km, tak tady zatím nemůžu moc hodnotit. Ale je to pecka a jsem děsně nadšenej. Po Yamaze FZS 600 Fazer je to sakra rozdíl :-D

Po téhle motorce jsem toužil dlouhá léta a když se naskytla možnost jí koupit, tak jsem neváhal ani minutu. Byla sice o trošičku dražší než ostatní, ale alespoň vím její historii. Koupit takhle starou nepadenou motorku s 22000km je prostě luxus za kterej se platí. Motorka má jen provozní oděrky od kamínků. Po koupi jsem jí udělal malej servis, dostala novou řetězovou sadu, olej a nové blinkry. První olej jsem dal Castrol ale moc si nerozuměli, tak dostala Motul . Motorku si nemůžu vynachválit dokonce i cestovat jde . Pokud o téhle motorce přemýšlíte, tak za mě ano

motobiky
motobiky napsal 20.01.14 v 20:36 10b.

Modrá je dobrá sousede

S.i.i.i.s.a
S.i.i.i.s.a napsal 12.12.13 v 11:14

Ano Dejfe věřil. Protože jsem motorku koupil od mého kamarada, tak to motorku znám opravdu dlouho

dejf.
dejf. napsal 12.12.13 v 00:04

a tem 22tis km. si veril jo?

Ale jinak je pekna, to jo.

enusim2
enusim2 napsal 21.11.12 v 09:16 10b.

pekny poctivy kus motory,tenhle model se mi moc libi a v tech barvach jsem mel udelanou repliku na thundercatu.tak at jezdi 10b

S.i.i.i.s.a
S.i.i.i.s.a napsal 03.10.12 v 23:33

Děkuji Ti. Však Ty máš taky pěknou motorku. A navíc tvá motorka má krásnou řidičku