Kawasaki ZR 7 (2001)

Vlastník _LuKe_
Vloženo 5.8.2012
Aktualizováno 11.4.2014

Kawasaki ZR 750 F , znamá jako ZR - 7 . Je stříbrná , má nevšední vzhled - masku z Aprilie , klín pod motor , jiný přední blatník , zadní světla sou taky moc pěkne udelany . Nalitano mela pri koupi 35 tis , takze motor slape krasne . Jen jezdit .

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Zkušenosti , jen ty nejlepší !

Suzuki GSF 600 Bandit: Na ZR se mi sedi pohodlne na mejch 196 :-D , a zrovna v Mototrade zadnyho Bandoura nemeli :-)

První dojmy - ZR je pohodova motorka co se vylozene nesere , neni to vodnik takze o starost min , gumy to taky vzhledem k vykonu nak nezere :-D , a dneska se da sehnat za malej peniz :-)

Doplňky na motorce - Výfuk Hood , padáky Fehling , drzak kufru givi a kufr Coocase .

Koupena v Mototrade , takže kolem stavu nebylo moc co vymejšlet .V pondeli sem videl novy inzerat na stránkach a v utery už byla moje . O Kawě jsem nikdy neuvažoval , s origo kulatym světlem se mi nikdy moc nelibila ale tahle předelavka dovežená z Itálie mě zaujala , takže zatim spokojenost ...

Co se tyče motorky samotne, tak musim rict ze je dost pohodlna , cestovani na ni je super i pro vyssi jedince , vykon neohromi ( na zacatek dobry , a kdo prestupuju treba ze 125 tak dostacujici ) i kdyz pres tech 200 to leti , tak se to proste nestavi na zada jak enduro na ktery jsem zvyklej a uz po te sezone premyslim ze koupim neco zivejsiho .

Ovladatelnost je na pohodu , mozna pride trosku tezsi s manipulaci na miste ale mam dlouhy nohy takze nemam problem , za jizdy je to hracka ale vyssi rychlosti uz trochu nestiha podvozek , pocitove se to trochu krouti ale to mozna k tem nahacum typu bandit tak trochu patri . V zatackach je to celkem paradni , pres zimu jsem musel koupit novy stupacky , na tech starych jsem obrousil hlasice , motorka jde na stupacku celkem brzo , asi ty stupny sou moc nizko a neni to proste sport tak co bych od toho chtel ze .

Jizda ve dvou je pohodlna , ale s origo sedlem je dobry se snazit brzdit plynule , sedlo celkem klouze , ja to ani tak nepocituju pac sedim mezi nadrzi a hranou sedla spolujezdce takze nemam kam ujet ale batuzek pri vetsim brzdeni sjede okamzite na vas pokud se poradne nezapira ( i kdyz ted premyslim jestli mi to vadi ) , jinak sedlo je pohodlne pro oba takze tam neni co resit . Uloznej prostor pod sedlem bych rek je celkem velky , doklady , lekarnicka a naka ta opravna sada pneu od Louis se tam v pohode vleze .

Spotrebu sem nemeril ( to u motorek moc neresim , na spotrebu mam auto ) ale podle palivomeru to zas tak zrat nebude . Servis je v pohode olej po 6 tisicich , na 4 val mozna brzo ale prece jen je to vzduchac co se vic hreje . Venitly se kontrolovaly ve 39 tisicich a nemuselo se na ne sahnout

TC-Def
TC-Def napsal 18.01.13 v 17:13 10b.

Pěknej lauf...taky mám od Hood ;)

GASS
GASS napsal 27.11.12 v 19:04 10b.

Pěkná kawa a zajímavá maska

Milan1963
Milan1963 napsal 23.08.12 v 22:06

Pěkná, ta maska jí sluší. 10 bodů.