bmw_renocar_r_1300_gs_adv

Yamaha TDM 850 (1997)

Vlastník Palika
Vloženo 14.1.2013
Aktualizováno 20.7.2017

Vcelku spolahlivý motocykel není čo vytknut.

Motorka koupena od Indian - Bezproblémová kúpa.

První dojmy - Prvý dojem bol taký dosť očarujuci nakolko som len počul z vypávania ako je motorka nastriekaná , a čo všetko bolo na nej ručne robené , leštené su obe kolesá a celá je stiekaná airbus na nárži je portrét Indiana , srdcovka majitela predchadzajuceho majitela .

Doplňky na motorce - nastrek airbrus,chraniče páčok,Kufor Givi,konturované kotúče , crash bars engine guard, osadené nové čalunenie na sedadlo

Spokojnosť ,sedí mi .Motocykel má celko dobré jazdné vlastnosti jak na ceste tak aj vteréne ,nemám síce drapáky ale poradil si aj s lachším terénom aj ked je trožku váhovo ťažký na mna ale dá sa sním dobre vyšantiť.Prvý dojem super moto dobrá kúpa,

Wildaja
Wildaja napsal 09.11.15 v 13:53 10b.

Zajímavá motorka . Hodnotíš ji jako spolehlivou a líbí se mi, jak sis ji vylepšil
... stupačky, mřížka na chladič ... . Ty plameny se trošku bijí s blastry,
ale to kvalitu jízdy nijak neovlivňuje . Jezdi na pohodu a každý návrat z cest,
ať je bez nehod a vždy s úsměvem . A děkuji za komentář k mojí osůbce .

Palika
Palika napsal 28.03.15 v 20:27

Dik za koment.Tiež veľa Km bez nehody.a veľa pekných slnečných dní.

context
context napsal 28.03.15 v 14:53 10b.

pěkný stroj , taky uvažuji o TDM ale novější sestřičce 900, přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

Blaza2
Blaza2 napsal 29.07.14 v 21:05 10b.

-Nio-
-Nio- napsal 18.05.14 v 17:39

Raději vidím funkčně upravený motorky než takhle. Dám 10b za nej výběr motorky ale ty plameny jsou divný. Promiň ale já to tak vidím - můj osobní názor