Suzuki SV 650S (2004)

Vlastník Vesi8
Vloženo 19.9.2013
Aktualizováno 14.2.2016

Hledal jsem nějakou příjemnou motorku po CBR... a zvitězila tahle. první dojmy jsou fascinující.

První dojmy - Motorku jsem si přivezl až z Moravy, ale ta dlouhá cesta se rozhodně vyplatila, motorka mě zatím nepřestala překvapovat svým výkonem a hlavně točivým momentem. 2V mi naprosto vyhovuje a je s ním zábava, má super spodek a hlavně ten zvuk!!. Zatím spokojenost.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky jako sem já, nebo lidi co nehledají motorku na vysokou rychlost, ale spíš na pocit ze zátahu.

Sv se mi vždy líbilo a když na něm loni přijel bratránek, tak jsem si řekl že prostě jo a začal sem šetřit. Myslím že v této cenové relaci je to jedena z nejdostupnějších motorek. Jízda na ní mě vážně baví. Libili se mi stavitelné tlumiče, ale po chvíli hraní jsem stejně přišel na to, že nejlepší je tovární nastavení. Moto je krásně ovladatelná a pro mě 180cm je tak akorát, pro někoho vyššího už by posaz asi nebyl moc pohodlný. Jízda ve dvou je průměrná a chtělo by to na ní asi i o trochu víc výkonu, nicméně to stačí. Myslím že sem si vybral dobře, moto hodně předčilo mé očekávání.

basejezek
basejezek napsal 05.01.14 v 21:56

Supr SVčko je srdcovka :)

veru_fire
veru_fire napsal 17.10.13 v 09:12 10b.

Palec nahoru :) moc krásná ...

Magi114
Magi114 napsal 22.09.13 v 20:26 10b.

Moc pěkné :)