Honda CBR 1100XX Blackbird (1997)

Vlastník Páčkalíny
Vloženo 29.7.2017
Aktualizováno 7.7.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

kudrlik
kudrlik napsal 07.08.20 v 09:51 10b.

Ano - kupodivu ač to nevypadá, takhle mašina je i na delší cesty. Sice nedám dopustit na klasické cesťáky, ale svezl jsem se na ní a byl jsem trochu za diviznu, že to není nepohodlné. Ale zase po šotolině ve stupačkách to není - vtip samozřejmně - tahle mašina je na úplně jiné oné a to je dobře. Každý si může zvolit a vybrat podle "chuti" a tohle je dobrá volba.

Páčkalíny napsal 13.07.19 v 19:30

Hele sorry jako, kleklo mi auto... Nehoda... Totálka. Šel jsem do nový 7místný dachny Lodgy=musel jsem to prodat. To je konec příběhu... anebo ne, možná se tu tato legenda objeví, jako nová motka na profilu nového majitele z Ostravy, který na ni hrdinně v dešti večer odjel k domovů... Ať jsou jejich cesty šťastné a vyhýbají se jim maléry!!! Díky všem za vesměs povzbudivé komentáře, ať vždy dojedete do cíle. Ten, který dojezdil. ?

RTX-01 napsal 06.05.19 v 14:31

YES !!!

RTX-01 napsal 06.05.19 v 14:27

Black je super volba, 9 statov,30 000 km, bez jedinej poruchy ...nech ti sluzi, hoci ju mam piaty rok, stale je to pre mna zazitok ...jasnych 10 bodov

RTX-01
RTX-01 napsal 06.05.19 v 14:25 10b.

can-am je motorka ???

burry67
burry67 napsal 18.02.18 v 08:36

V ČMN jsem kdysi četl cestopis jak na Blacku ve dvou projíždí Blízký východ a nebyla to jejich první cesta. Maximálně s moto spokojeni

burry67
burry67 napsal 17.02.18 v 23:01 9b.

jsi motosrdcař
Pěkný článek !

JakubF3
JakubF3 napsal 27.01.18 v 16:41 3b.

Velké, těžké, staré a olítané

JINVOKY
JINVOKY napsal 23.01.18 v 22:20

bikermlhos
bikermlhos napsal 02.01.18 v 20:00 10b.

Ahoj další kolego! Pěkně napsaný článek. Já na Blackbirdovi právě odjezdil třetí sezónu a každá vyjížďka je pro mě pořád svátek. S gumama jsem měl problém jen dokud jsem ty původní staré (sjeté dost naplocho) nevyměnil za Michelin Pilot. Najednou to začalo zatáčet úplně lehce a pocit jistoty v zatáčkách se zlepšil o několik levelů. Na lehkost řízení má velký vliv správný tlak. Při prvním jarním výjezdu jsem měl pocit, že mi nějak ubyla síla v rukách, ale stačilo zkontrolovat tlak, (bylo tam 2,5 Atm) přifouknout na správné 3,0 a byla to zase paráda.
Co se týče názorů některých bikerů na spolehlivost, nevím kde je posbírali. Já jsem zatím najezdil asi 8 000 km a byla potřeba jen běžná údržba - po koupi motorky seřízení podtlaků v karburátorech, olej, vzduchový filtr, mazání řetězu. Zatím nepraskla jediná žárovka, řetězovka je pořád v pohodě, motor nekouří, startuje na první pokus, nikde neprosakuje olej. Jedině slabší stará baterie Yuasa už bude potřebovat výměnu. Spotřeba se při troše snahy dá i na okreskách přiblížit k 6 litrům. A to má najeto asi 90 tisíc km!

dajos
dajos napsal 26.12.17 v 20:32 10b.

Zdar kolego Docela překotný přechod z LS 650. Ale pokud má člověk hlavu na správném místě, tak proč ne. Taky mě XX mile překvapilo svou ovladatelností. Na místě to ale není nic pro slečinky. Čtvrt tuny je čtvrt tuny. Když jsem letos zaparkoval na trávě a postavil ji na bočák (plně naložené 3 kufry), byl jsem rád za pomoc 2. osoby, páč ten stojan šel hodně rychle do země...což jsem fakt nečekal. Naštěstí to dopadlo dobře. Každopádně gratuluji ke koupi pěkného kousku a přeji spoustu bezva zážitku v jejím sedle i mimo. Ať se ti daří. Dajos
PS: Souhlas s recenzí.

Páčkalíny napsal 20.11.17 v 14:09

Syste: KRUTOPŘÍSNÝ ! ! ! Jo! ! ! Jsme drsný ! ! !

Syste
Syste napsal 19.11.17 v 23:29 1b.

No nevím u vás na vsi asi největší moto, ale co se týče použitelnosti tak slabší. Je to prostě zastaralý levný krump. Budou jen opravy a málo radosti,

Páčkalíny napsal 14.10.17 v 20:56

Děkuju všem za povzbuzení - komentáře! Mám z Blacka fakt radost... když nemůžu kvůli starostem spát...zapnu si v hlavě jízdu zatáček směr Jeseníky a spim.

MiKXX
MiKXX napsal 10.10.17 v 00:49 9b.

Na to, že jsi ještě skoro nic nenajel, jsi se docela rozepsal. Ale v zásadě je to jak píšeš - pohodlný autobus (či letadlo) na dlouhé cesty, ale i těžkotonážní bestie, se kterou se dá blbnout. Ať ti slouží ke spokojenosti.
A kdyby jsi si chtěl pokecat s dalšími blackbirďáky, tak 2x do roka děláme srazy.

sardi
sardi napsal 12.09.17 v 11:36 10b.

Presne tak! Blackoš je motorka a všetko ostatné su bicykle! Ja osobne netuším za čo lepšie by sa to dalo vymeniť. Možno ZZR 1400, ale ta nie je tak pekná.

Wildshit
Wildshit napsal 06.08.17 v 09:36 10b.

Blek je krásná motorka, líbí se mi už dlouhá léta třeba ho někdy vyzkoušim, sestřička X11 taky moc líbí..😁