Yamaha MT-09 (2024)

Aktualizováno 17.7.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

JustBee
JustBee napsal 09.07.24 v 18:08 10b.

Ahoj. Měla jsem možnost jako spolujezdec jezdit na moto výlety na nové MT-09 - je to neskutečná pecka!!! Tak opatrně na cestách, páč ono se na tom nedá jezdit pomalu a užij si sezónu. Zdravím z Bruntálu

jawatar
jawatar napsal 09.07.24 v 11:04 10b.

Taky mám 3.generaci a velká spokojenost,jen jsem zvolil verzi SP! Už podruhé jsem si jel k panu Kabourkovi pro nové moto! Všem to přeji zažít! Úžasný !První byla MT-07.Jinak můj protějšek má Duka 890,masakr! Když se honíme,tak se nám z toho nechce dolů! Myslím, že skvělá volba! Hlavně opatrně,je to zabiják!

puffybodie
puffybodie napsal 09.07.24 v 07:53 10b.

Zkousel jsem nove MT-09 4. generace , ale nakonec jdu do XSR 900 noveho. Protoze mnohem vetsi rozvor coz dela prijemny prostor pro mne jako vysokeho. Nosnost 221kg oproti 166kg (!!!) coz se hodi, vzhledem k tomu ze z toho bude mini cestak s mini kapotazi a kufry a tak jak se mi to moc pri predstaveni nelibilo, tak ted je to uz nadhera obzvlaste v te nove cerveno bile, trochu to pripomina moji prvni moto z boku (ano, vzdalene)

Nejake original prislusenstvi beru primo od Yamahy, zbytek jako kufry delaji jen Hepco&Becker v Nemecku. Tady i pro MT-09 tvoji generace https://www.hepco-b...ke/yamaha/mt-09-2021

JurAK333
JurAK333 napsal 08.07.24 v 19:00 10b.

jak já bych tuhle krásku chtěl