Yamaha XT1200Z Super Tenere (2010)

Vlastník taťkaZilvi
Vloženo 1.7.2010
Aktualizováno 1.7.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 15 záznamů

Sefi21
Sefi21 napsal 18.02.12 v 16:03

Mluvíš mě z duše. Měl jsem také možnost se na ní svézt při předváděčce v Písku a musím uznat, že mě zcela učarovala . Nádherně ovladatelná, krásně čitelná a ani ta její větší váha po rozjezdu není vůbec znát. Moc, moc bych ji chtěl, jediné co mě odrazuje, je ta cena . Už se těším, až bude k mání jako ojetina za rozumné kačky .

sedlon
sedlon napsal 06.02.11 v 21:22

Též sem měl možnost se na ní povozit a opravdu vyborný bike na silnice po našem státě

BlueEagle
BlueEagle napsal 03.02.11 v 19:14

NÁDHERNEJ STROJ... Yamaha zabodovala !!! 1000000 bodůů

hfmartak
hfmartak napsal 30.07.10 v 17:09

Na XT1200Z sem se také projel. Na váhu 261kg je nečekaně lehká do ruky a strašně hravá. Ty dva režimy jízdy T/S jsou povedené. Touring je klidný, plynulý akorát tak na město, bo klidnou kochací jízdu. Sport potom když se chce člověk pořádně proletět. Našel jsem na ní pár chyb a věcí které bych změnil. Ale jinak celkový dojem je takový, že mít těch 400litrů jdu do ní. Byl jsem z jízdy unešen.
Ať to všem jezdí!!!

Jenik789
Jenik789 napsal 20.07.10 v 10:34

a ja myslel, ze uz ji mas

Marty-CM
Marty-CM napsal 15.07.10 v 14:15

Pane bože to je boží MOTORKA.včera jsem jí viděl na silnici a musim říct že Yamaha odvedla dobrou práci :) Hodnotím 10ti body..

blackStig
blackStig napsal 11.07.10 v 00:59

Jen zopakuju to co jsem tu už uvedl, než jsem byl smazán :
pán na fotkách toho vzhledem k viditelnému vybavení (tenisky, džíny, stará kožená nemoto bunda a helma ještě za Kčs z minulého režimu) s největší pravděpodobností v posledních 20 letech moc nenajezdil, tudíž je tohle hodnocení psané patrně z pohledu svezení na jediné velké motorce během posledních xx let a tedy i bez možnosti srovnání.
Navíc si podle způsobu vyjadřování osobně myslím, že tenhle profil je druhý počin 16 letého chlapce který si říká ZZilvi http://www.motorkari.cz/profil/ZZilvi/ a člověk vyfocený na nové Super Tenerce nemá absolutně tušení, že někde visí jeho fotky
Tak co ZZilvi, trefil jsem to?

Piwell
Piwell napsal 04.07.10 v 13:19

Připadá mi to trochu přitažený za vlasy tyhle superlativy. Že to bude dobrej (maxi)cesťák chápu, elektronickejch serepetiček to má hromadu, stavěný je to po vzoru BMW, ale je to nízký a těžký. Trochu bych brzdil s timhle hodnocenim ...

shark46
shark46 napsal 01.07.10 v 18:37

chci to doma krásný stroj

mira008
mira008 napsal 01.07.10 v 18:11

Čemu říkáš těžký terén?

Dina
Dina napsal 01.07.10 v 13:33

Zkusil jsem a toto není dobrá volba !!!

Myna
Myna napsal 01.07.10 v 12:37

hele nechci ti brát nadšení, ale pořád nechápu, jak s tímhle můžet projet "těžký" terén. Vpředu 19ka kolo, silniční pneu, zdvihy jen 190mm, podvozek proklatě nízko... tohle do offu fakt ne. Ikdyž, píšeš "na zatravněnou louku", to potom chápu Až udělají nějakou "Adventure verzi", jako má GS od Baworů, pak bych se s tím do sraček nebál vjet a do rukou crossovýho jezdce se snad hodí víc LC8 jinak je to pěknej cestovní stroj, mě se moc líbí ty přední kukadla

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 01.07.10 v 11:15

Vypadá krásně

chuan
chuan napsal 01.07.10 v 11:10

to sem chtěl říc bawor to není ale tohle vypadá moc dobře sem zvědavej na nějaký recenze majitelů.

bawormichal
bawormichal napsal 01.07.10 v 11:07

Hoja není to BAWOR ,ale tohle jse povedlo at dělá radost!!!