Honda XL 200 (1985)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

Juro77
Juro77 napsal 22.03.15 v 17:55

Mas moj obdiv za trpezlivost a chut investovat.Takto som sa rozhodoval aj ja medzi novou yukinou alebio starsou hondou.Zatial sluzi az na par vymen spotrebakov. Akurat ju treba castejsie kontrolovat predsa len ma svoje roky a muchy -domino 650 rv91.
Tiez neviem ci som spravil dobre ze som ju kupil ale na cinu som nemal odvahu a na novu japonku prachy.( uver na novu motorku neuznavam)

bewec
bewec napsal 03.03.15 v 15:16

vybral jsi dobře

Gahan37
Gahan37 napsal 19.02.15 v 19:26

Tuhle recenzi vytesat do kamene

jungen
jungen napsal 19.02.15 v 19:09

no takhle,tuto moto jsem taky vlastnil,je to uz veteran a ma nejakou cenu aspon a kdyz na nem nikdo nic neudelal tak se nediv,delal jsem aji motor atd,mel jsem cest i s yuki a to je extra srac

mirapulec
mirapulec napsal 16.02.15 v 16:42

Mně povídej o prachách.Do 40ti leté čízy jsem už nasypal ranec.Ale je to mazlík.Hodně zdaru a trpělivosti

callowsick
callowsick napsal 16.02.15 v 14:56 10b.

pro tenhle typ motorek mám slabost (koneckonců na mý Kentoye je sakra dobře vidět, kde vzal číňan inspiraci ).
pěkná stylovka

maestro
maestro napsal 15.02.15 v 22:06

Svym zpusobem mam respekt k lidem co udelaj se starou motorkou takovouhle ozivovaci akci (sam jsem na starych motorkach najezdil cca 50 tis. km) a to co popisujes se mi vzdy do detailu zive vybavuje. Jako urcite podpora.
Jen si tak nekdy rikam proc... Casu i penez do toho clovek nacpe nesmysl a ma doma starou motorku, ktera teda po nekolikamesicni akci i jezdi.
Fakt me potesila veta: "... a až zas někdo bude psát, že kdo má Yuki, mrdá kluky a že nejlepší je ojetý Japonec, tak ho kopněte do prdele." - pod tohle bych se podepsal.
Kazdopadne hoden zdaru a stasnych kilometru.

DOMINATOR
DOMINATOR napsal 15.02.15 v 20:17

Pěkná škoda zrasovat!! tož to mi ji rači prodej.

SPIJKER
SPIJKER napsal 15.02.15 v 14:55

Tvl ty ses teda resuscitator... Svata trpelivost...

p.epanica
p.epanica napsal 13.02.15 v 21:12 10b.

fotečky jsou takové zablácené, ale ta motorečka si bodíky zaslouží ...

alexander
alexander napsal 12.02.15 v 18:02