Honda CBF 250 (2005)

Vlastník martinavok
Vloženo 8.8.2009
Aktualizováno 7.2.2010

Vloženo: 28.02.2010, Uskutečněno: 27.02.2010, Stav tachometru: 5744 km, Zhlédnuto: 4x

Dnes 27.2.2010 jsem to prostě už nemohla vydržet. Venku bylo tak krásně, svítilo sluníčko a i když jsem byla totálně utahaná z práce a otrávená ze školy atd. - vždyť to asi všichni znáte, musela jsem to prostě zkusit. Manžel si nechává na své motce lakovat nádrž a sousedka má nemocné dítko, tak to bylo pouze na mě. Odklidili jsme horu sněhu před garáží a vyvezli Dráčka. Manžel ho nastartoval a s mým překvapením to docela šlo a já se šla obléci a Dráček si mezitím spokojeně bublal před domem. Po seznámení s novými super kalhotami jsem se rozhodla, že z nich vyndám zateplovací vložku - ona je totiž vážně poctivá a já se tak nějak nemohla hýbat - vzala jsem si funkční prádlo a hurá vyrazit. Manžel mě dal ještě pár rad jako že mám jet opatrně a jen kousek, že silnice jsou studené a moje gumy také atd., ale já prostě sedla a vyrazila směrem na Mělník. Zkraje trošku opatrně a s respektem - přeci jen mám naježděno pořád moooooc málo a zkušenosti musím teprve sbírat, ale hned jak jsem se rozkoukala tak jsem trošku vzala za plyn Projížďka byla sice jen asi 50km, ale pro začátek to stačí a já jsem si to užila. Sluníčko je super a už se těším, až bude mít i manžel svoji motku ready a vyrazíme někam dál. Všem přeji na cestách hodně ujetých km bez nehod a spoustu zážitků s Vašimi dvoukolými miláčkami.

• Slapy

Tentokrát jsme nachystali překvapení pro tchána a tchýni a rozhodli se, že po skoro roce co máme motorky se s nima "pochlubíme" ... Počasí nám moc nepřálo a hlavně jsem byla po 24hod službě v práci a tak jsem se necítila

Vloženo: 03.05.2010
    Uskutečněno: 03.05.2010
  • Stochov

Slovo dalo slovo a jela jsem s kamarádkou na projížďku. To jsem ale ještě netušila, že se octnu na motorkářské akci ve Stochově. No nevadí o jedno překvapení víc- to mě přeci nemůže rozhodit. Vyráželi jsme ráno- sraz v

Vloženo: 03.05.2010
    Uskutečněno: 03.05.2010
  • Trénink Bezpečné jízdy v Hořovicích

Dne 18.4.2010 jsme s manželem podstoupili Trénink bezpečné jízdy od Mototravel. Máme totiž řidičáky na motorku docela krátce a tak jsem si říkala, že by to mohlo být super. BYLO. Ale od začátku. Ráno jako vždy jsme se k

Vloženo: 19.04.2010
    Uskutečněno: 19.04.2010