renocar_zari

Suzuki SV 650 (2005)

Vlastník Allesio
Vloženo 10.1.2010
Aktualizováno 30.4.2024

Vloženo: 09.05.2010, Uskutečněno: 07.05.2010, Stav tachometru: 15966 km, Zhlédnuto: 5x

Po úspěšně absolvované zkoušce bylo potřeba trochu provětrat hlavu. Cestou do garáž jsem ještě koupil holce "lepší" H4 žárovku do předního světla. Účinek se ale jaksi nedostavil, cena sice dvojnásobná, světlo ale furt dožluta, no co... Na jízdních vlastnostech to ale naštěstí neubralo, takže zadem k Heřmaňáku a nahoru na Seč. Na přehradě otočka a zpátky přes známý zákruty do Rabštejnský lhoty a Slatiňan. Mimochodem, je tam moc hezky nagumováno, ještě že jsem jel dopolko a žádnýho "pilaře" nepotkal. Malinká pauza u babičky na kafčo a protože slunce vyhrálo boj s mračnými mlýny, pokračování na Chrast a Skuteč. Nejhorší silnice ze Skutče na Luži se nějak musela přetrpět a pak už po Vysokomýtský výpadovce. Pak jsem změnil směr na Hradec, ale státovka mě moc nenadchla, jezdilo dost aut a hlavně kamiónů. Při první příležitosti jsem to teda stočil a přes Dašice to vzal dom.

• Otevření sezóny

Tak dnes při cestě ze servisu jsem neodolal a alespoň trošku holku protáhnul. Měnila se krom chladící kapaliny i přední guma a proto to bylo dneska jen na kochačku, abychom sjeli mastnotu a taky chlupy. Jinak ale počasí

Vloženo: 03.04.2012
    Uskutečněno: 03.04.2012
  • Servisek

Takže měněna celá sada brzdových destiček a kapaliny, dále olej s olejovým filtrem.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 09.09.2010
    Uskutečněno: 31.08.2010
  • Lehce po okolí

Taková další oťukávačka, tentokrát společně s Martinem (SV650) a Žanet(GSX-R 6), kterým jsem konečně mohl stačit. Srázek byl v Chrudimi, odkud se po obligátní výpadovce směr Hrochův Týnec valilo až do Vysokého Mýta. Tam

Vloženo: 30.04.2010
    Uskutečněno: 29.04.2010