renocar_zari

Vloženo 28.6.2010
Aktualizováno 28.6.2010

15 dolomitskych prusmyku

Vloženo: 02.07.2010, Uskutečněno: 02.07.2010, Zhlédnuto: 11x

Tak uz mam najeto 3000 km, z toho skoro polovinu za tyden po dolomitskejch okreskach. Projel jsem tyto prusmyky:

Passo Stelvio
Passo Carezza
Passo Nigra
Passo di Pennes
Passo Giovo

Nekde byly pekny silnice, jinde pekna priroda. Nekde byly zatacky zavreny, jinde se dalo jet rychle. Nekde byla cesta exponovana, jinde vedla lesem. Nektere prusmyky byly ve vysce 1300 m n.m., jine 2750 m n.m - vzdy jsem zacinal a koncil cestu v 250 m n.m. Nekde bylo narvano, jinde nejezdil nikdo.

Ten pocit kdyz clovek sedne na motorku s plnou nadrzi a vyrazi do hor, to proste nema chybu. Puvodne jsem myslel, ze motorka bude dopravni prostredek ke skalam, na ktery vylezu. Puvodne jsem taky myslel, ze budu brousit vracecky za barakem. Ale nic z toho nedelam, proste jedu - cesta, nejlepe neznamo kam, je cil. Kdo by lez na hory, kdyz muze jet na motorce? Kdo by jezdil po stejny silnici, kdyz existuje tolik mist kde jeste nebyl?

kefi (1) napsal 31.10.2010 v 13:08

ta poslední věta je nejlepší

bingi (4) napsal 10.10.2010 v 17:04

• Quickshifter HealTech easy iQSE-1

Muj cil je dostat se v Moste pod 1:50 a jezdit se svym srotem nemecky sampionat - German Twin Trophy. Zatim jsem se dostal na 1:53.3 (optimalni kolo) a abych to jeste stahnul, poridil jsem quickshifter. Jedna se o vyrobe

Vloženo: 11.09.2018
    Uskutečněno: 14.08.2018
  • Otackomer 2.0 s Bluetooth

Prvni verze otackomeru byla spajena na univerzalni desce, kdy soucastky umistene blizko sebe byly spajeny dohromady, tzv. "krysi hnizdo". Toto se ukazalo jako nespolehlive, protoze cas od casu nejaky spoj povolil. Pr

Vloženo: 12.10.2015
    Uskutečněno: 12.10.2015
  • Otackomer a ukazatel zarazeneho stupne rizeny mikroproc

V Sosnove jsem rozmlatil dva otackomery (esvecko ma budik s otackomerem vlevo, takze je pri padu pekne na rane). Hledal jsem proto levnou alternativu, u ktere destrukce nebude tolik vadit. Otackomer totiz do Sosnove upln

Vloženo: 06.06.2015
    Uskutečněno: 06.06.2015